$
רכב

בוגאטי הוציאו דגם חדש ב-5.7 מיליון דולר - המלאי נחטף ביממה

חברת רכבי היוקרה יצאה למכירה של מהדורה מוגבלת הכוללת 40 מכוניות בלבד, הקרויה על שם נהג המירוצים הצרפתי אלברט דיבו. תג המחיר הגבוה לא עמד בדרכם של הקונים

שירות כלכליסט 12:2526.08.18
בוגאטי דיבו (Bugatti Divo) נחשפה ביום שישי האחרון באירוע במונטריי שבקליפורניה, ובתוך פחות מ-24 שעות כבר נמכרו כל הדגמים, על אף תג מחיר של 5.72 מיליון דולר למכונית, הגבוה במידה ניכרת מהדגם הקודם - בוגאטי שירון.

 

 

המכונית החדשה, שיוצרה במהדורה מוגבלת של 40 יחידות בלבד, קרויה על שם נהג המרוצים הצרפתי המפורסם אלברט דיבו, שהתחרה בשנות ה-20 של המאה הקודמת, בימי השיא המקוריים של יצרנית המכוניות.

 

"המשימה שלנו הייתה לפתח מכונית שתיראה שונה מהשירון, אך עדיין תהיה מזוהה מיידית כבוגאטי", הסביר המעצב הראשי אכים אנשיידט. "פירוש הדבר ששלושת האלמנטים הססגוניים של בוגאטי היו חייבים להישאר: רשת קדמית בצורת פרסת סוס, הפס המזוהה של בוגאטי לאורך צדי המכונית והסנפיר המסורתי".

 

הדיבו מצוידת במנוע 16 צילינדרים 1,500 כוחות סוס, בדומה לשירון, אך הפעם נראה שהעיצוב נועד להבטיח פניות קלות, ולא רק האצה בקו ישר. "לדיבו ביצועים טובים יותר במונחים של האצה צדית, מהירות ופניות", מסר בהצהרה נשיא בוגאטי סטפן ווינקלמן. "הדיבו נועדה לפניות".

 

 

 צילום: Bugatti

 

 צילום: Bugatti

 

 צילום: Bugatti

 

 צילום: Bugatti

 

 צילום: Bugatti

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x