$
תיירות

שערוריית המין שהצליחה להביך את בריטיש איירוווייז

דייל בכיר בבריטיש איירווייז הואשם כי סיפק שירותי מין בשדות תעופה תמורת 800 פאונד ללילה. לפי החשד הוא אף כיכב בסרטי פורנו במקביל לעבודתו כדייל. מקורב לחברה: "נגרם נזק תדמיתי עצום"

שירות כלכליסט 22:2223.07.18
חברת התעופה בריטיש איירווייז אישרה היום (ב') שהיא השעתה דייל בכיר בחברה לאחר שהוא הואשם במכירת שירותי מין בין הטיסות תמורת 800 פאונד ללילה. הדייל, ששמו לא פורסם, כיכב גם לפי ההאשמות בסרטי פורנו בעודו עובד עבור החברה.

 

על פי ההאשמה, העובד נהג לפרסם את הגעתו הצפויה לשדות תעופה ברחבי העולם, שם הוא סיפק את שירותי המין בהתאם ללוח הזמנים שלו, וכעת הוא עלול להיות מפוטר בעקבות הדברים.

 

מטוס של בריטיש אירווייז ממריא. הדייל נהג לדווח על הגעתו לשדה התעופה ללקוחותיו מטוס של בריטיש אירווייז ממריא. הדייל נהג לדווח על הגעתו לשדה התעופה ללקוחותיו צילום: בלומברג

 

מקור שמקורב לחברה אמר שהעובד "גרם לחברה נזק תדמיתי עצום וצריך להתבייש במעשיו, וזאת בנוסף לעובדה שבמעשיו הוא הפך את עצמו למטרה פוטנציאלית לסחיטה מצד אחד מלקוחותיו, מה שעלול היה לגרום לסיכון בטחוני חמור או הפרות אפשריות אחרות, שנוגעות בהפרת פרטיותם של עובדי ונוסעי החברה בהינתן תפקידו הרגיש".

 

בריטיש איירווייז אישרה שמתנהלת כעת חקירה בנושא, ושהמנהל הושעה מתפקידו וממתין לתוצאות החקירה. דובר מטעם החברה אמר: "השעינו דייל בכיר מתפקידו עד אשר תושלם החקירה. אנו מצפים מעובדינו לשמור על הסטנדרטים ועל רמות המקצוענות הגבוהות ביותר בכל עת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x