שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

כשנה לאחר מות בתו: עו"ד בני נהרי הלך לעולמו

נהרי, אחד מעורכי הדין הפליליים הבולטים בישראל, הלך לעולמו. הוא ייצג בין היתר את שי דרומי, אתי אלון וגם את מאבטח הרמטכ"ל ארז אפרתי

ynet 21:3222.07.18
עו"ד בני נהרי, מבכירי עורכי הדין הפליליים בישראל, הלך היום (א') לעולמו בגיל 72. נהרי התראיין ל"כלכליסט" ביום העצמאות האחרון וסיפר על אחד התיקים המרכזיים שלו כשייצג את אתי אלון בפרשת קריסת הבנק למסחר.

 

בני נהרי היה אביה של עו"ד קרן נהרי ז"ל, שהלכה לעולמה ביוני אשתקד בגיל 46 לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן.

 

נהרי ייצג בין היתר את אתי אלון בפרשת הבנק למסחרי וגם את החוואי שי דרומי, שירה למוות בפורץ. דרומי זוכה במשפט מעבירת מהריגה. הוא ייצג גם את מאבטח הרמטכ"ל ארז אפרתי ועוד.

 

עו"ד בני נהרי עו"ד בני נהרי צילום: בועז אופנהיים

 

עורך הדין שרון נהרי השוהה בחו"ל, אחיינו של בני נהרי, אמר: "עבורי הוא היה מעבר לדוד. משפטן מבריק, מעורכי הדין המובילים בישראל ומאבני היסוד של המשפט הפלילי בישראל. מי שהכיר אותו מקרוב ידע שבני היה מיוחד".

 

בלשכת עורכי הדין ספדו: "בני היה מבכירי עורכי הדין הפליליים וזכה לכבוד והערכה רבים הן מחבריו למקצוע והן מקרב השופטים הרבים שהופיע בפניהם. בני היווה דוגמה למכובדות וההדר של מקצוע עריכת הדין. יהי זכרו ברוך".

 

ממשרדו של נהרי נמסר כי "לאחר מאבק עיקש במחלת הסרטן הלך לעולמו עו"ד בני נהרי, מהמובילים בתחומו בישראל, שייצג בתיקים תקשורתיים רבים כמו שי דרומי, פרשת הבנק למסחר ועוד".

 

"עו"ד נהרי נודע בקרב השופטים וחבריו למקצוע כאהוב על הבריות, חכם ונעים הליכות. עו"ד שוש חיון, שותפתו למשרד בשנים האחרונות סיפרה כי מדובר באבידה גדולה. עו"ד נהרי הותיר אחריו אישה ושלוש בנות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x