שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

סרטון הפרידה שגרם למירי רגב לאבד את מצב הרוח

שיר הומוריסטי במסיבת הפרידה למשנה ליועץ המשפטי לממשלה אבי ליכט גרם לשרת התרבות להעלות פוסט זועם בפייסבוק. למה בעצם? צפו בסרטון

משה גורלי 16:4806.07.18

על כוונת ביקורת התרבות של שרת התרבות מירי רגב עלתה היום מסיבת הפרידה מאבי ליכט, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה. את זעמה של השרה עורר שיר שחובר במיוחד לאירוע למנגינת 'נתתי לה חיי' עם פתיח מדליק בגרמנית שהציג את חברי כוורת המקוריים לפני הופעתם באירוויזיון. המשנים ביניהם דינה זילבר ומאיר לוין, מחליפו של ליכט כיועץ לעניינים כלכליים, נתנו בראש; תמונות של ביבי ואיילת שקד הבזיקו מדי פעם ובחטף הופיעה גם כרזה קטנה.

 

 

"כשהמשנים ליועץ המשפטי לממשלה", כתבה רגב בחשבון הפייסבוק שלה, "מרשים לעצמם להניף שלט ובו כתוב: 'מושחתים נמאסתם', אין כאן שום דבר הומוריסטי וזו לא סאטירה. יש כאן מערכת משומנת עם אג'נדה ברורה שמזכירה לי התנהלות של סוסים טרויאנים".

 

צפו בסרטון הפרידה מאבי ליכט ובפוסט הזועם של מירי רגב - 

 

 

 

 

 

 

אכן, לשניה קלה הונפה הכרזה המפורסמת "מושחתים הביתה", שרגב בטעות קראה כ"מושחתים נמאסתם". חבל, אילו קראה נכון, יכלה להאשים את החבורה גם בניסיון להחליף את השלטון. אגב, כרזת המושחתים כמובן שאינה נוקבת בנמענים ספציפיים, אבל רגב מנכסת לעצמה ולחבריה את הכוונה ואולי גם בצדק, ולכן היא נורא כועסת.

 

רגב שנקלעה למצוקה זמנית מול נתניהו (גילה גמליאל, מתווה הכותל) מצאה הזדמנות לפרוק את מררתה על השיר ותפרה לו "אג'נדה", "סוסים טרויאנים" ו"מערכת משומנת". נו, באמת, תבדקי עם איילת שקד שתספר לך שלא סוסים אלה אלא מקסימום חתלתולים, ואם אג'נדה אז כזו שרובה צייתנות, ואם "מערכת משומנת" אז היא משומנת רק כדי להקל על החלקת היוזמות השלטונית שעוברות דרכה. המזל הוא שרגב לא מצליחה לעשות לתרבות את מה ששקד עושה למשפט.

 

המשנה הפורש ליועץ המשפטי לממשלה אבי ליכט המשנה הפורש ליועץ המשפטי לממשלה אבי ליכט צילום: עומר מסינגר

 

 

ונסיים בסולו של המשנה מאיר לוין ללחן של סנדרסון: "מאז הוקמו הרבה אסדות בתוך המים / וגם לחדול מפירעון למדו בינתיים / עוד לא ידעו על התאגיד איזה צורה לו / עם חדשות, או בלי צרות או איך שבא לו....".

 

דובר משרד המשפטים מסר: "מדובר בסרטון היתולי שהוקרן באירוע פרידה פנימי של ייעוץ וחקיקה, וכך יש להתייחס אליו. אין לייחס לדברים משמעות אחרת. אנו דוחים את הנסיון לעשות שימוש ציני בדברים. קצת חוש הומור אף פעם לא הזיק לאיש".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x