$
רכב

קאר טו גו נכנסת לליסינג שיתופי - כמה יעלה לכם רכב לחודש?

החברה תתחרה בחברות הליסינג הגדולות ותאפשר ללקוחותיה לשתף את מכוניותיהם עם לקוחות אחרים. תחילת הפעילות - בגוש דן ובירושלים

תומר הדר 10:3326.06.18

קאר טו גו (CAR2GO) נכנסת לשוק הליסינג השיתופי. בכך תתחרה החברה בחברות הליסינג הגדולות שמציעות ללקוחותיהן מסלולי ליסינג פרטי - שבמסגרתם חוכרים הלקוחות את המכונית מחברת ליסינג.

 

אלא שבניגוד לחברות ליסינג רגילות - שמחכירות ללקוחותיהן מכוניות במסלולי ליסינג פרטי תפעולי - קאר טו גו תאפשר ללקוחותיה לשתף את מכוניותיהם עם לקוחות אחרים.

 

משמעות המהלך היא שלקוחות החברה יוכלו לקזז עלויות מעסקת הליסינג הפרטי. בדומה ללקוחות המשתמשים כיום בשירותי קאר טו גו - שיכולים לאתר רכבים ברחבי ערים בישראל - גם לקוחות חברת הליסינג השיתופי יוכלו לאתר רכבים השייכים לפרויקט כדי לנסוע בהם.

רכב של קאר טו גו רכב של קאר טו גו

 

 

על פי נתוני קאר טו גו, מחירה של עסקה התחלתית לניסאן מייקרה יהיה כ-1,390 שקלים בחודש. עבור קיה ריו ישלמו לקוחות החברה 1,790 שקלים בחודש. במקרה של שיתוף אינטנסיבי יוכלו לקוחות קאר טו גו לחסוך עד 1,000 שקלים בחודש.

 

בשלב הראשון יכלול היקף הצי של קאר טו גו - במסגרת המסלול שייקרא my car to go - מאות מכוניות, עם פוטנציאל עתידי להרחבת גודל הצי. כמו כן, בשלב ראשון תפעל חברת הליסינג השיתופי בגוש דן ובירושלים. השרות מיועד ללקוחות שבבעלותם חנייה פרטית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x