שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

עו"ד מוטי ימין, לשעבר בכיר ברשות ניירות ערך, מצטרף למשרד ארדינסט בן נתן, טולידאנו ושות'

ימין מצטרף כשותף וראש מחלקת שוק ההון וניירות ערך במשרד. הוא שימש עד לאחרונה כמנהל מחלקת תאגידים ברשות ניירות ערך ולפני כן כיועץ בכיר ליו"ר הרשות האוזר

שירות כלכליסט 14:1920.06.18

עו"ד מוטי ימין, לשעבר מנהל מחלקת תאגידים ברשות ניירות ערך, מצטרף כשותף וראש מחלקת שוק ההון וניירות ערך במשרד עורכי הדין ארדינסט, בן נתן, טולידאנו ושות' – כך הודיע לפני זמן קצר המשרד (ד').

 

ימין פרש בפברואר 2018 מרשות ניירות ערך לאחר שירות של 18 שנים, מתוכן כמנהל מחלקת תאגידים בארבע וחצי השנים האחרונות. קודם לכן, שימש ימין בתפקיד יועץ בכיר ליו"ר הרשות, פרופ' שמואל האוזר.

במסגרת תפקידו ברשות היה אחראי לכל פעולות הפיקוח, הביקורת והאכיפה שבאחריות מחלקת תאגידים – חברות ציבוריות, חברות חיתום, סוכנויות דירוג אשראי ופלטפורמות למימון המונים. כמו כן, ימין הוביל פרויקטים לפיתוח שוק ההון, לעידוד הנפקות לציבור ולגיוון המכשירים הפיננסיים בבורסה וכן פעל לחזק את החיבור בין שוק ההון הישראלי לבין שוקי ההון המובילים בעולם.

 

עו"ד גיורא ארדינסט ודוני טולידאנו מסרו: "מוטי ימין הוא מומחה מן הדרגה הראשונה בתחום ניירות הערך ובעל מקצוע משכמו ומעלה. הצטרפותו למשרדנו מהווה תוספת כוח רבת חשיבות למשרד והיא מציבה אותו בחזית הפעילות בתחום זה בישראל. אנו גאים על הצטרפותו של מוטי ובטוחים בהצלחתו בהמשך הדרך".

 

עו"ד מוטי ימין עו"ד מוטי ימין צילום: נמרוד גליקמן

 

עו"ד ימין מסר: "לאחר שנים מאתגרות של עבודה ברשות ניירות ערך אני שמח על ההזדמנות. אני משוכנע כי יחד עם חברי למשרד נצעיד את המחלקה לעמוד בקדמת המומחיות המקצועית ובשורה הראשונה של העשייה בתחום שוק ההון בישראל".

 

ימין הוא בוגר תואר ראשון במשפטים, תואר שני במשפטים ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון, בהצטיינות, מהאוניברסיטה העברית. הוא כתב יחד עם היועץ המשפטי של רשות ניירות ערך את הספר המוביל בתחום דיני ניירות ערך.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x