$
רכב

משטרת ישראל מאשרת: קיבלת דו"ח על מהירות? אל תמהרו לשלם אותו

בעקבות הנחיית הפרקליטות להקפיא דוחות על מהירות עד שתתברר כשירותן של מצלמות המהירות בצדי הדרכים - המשטרה האריכה את המועד האחרון לתשלום דוחות עד ספטמבר

תומר הדר 11:5513.06.18

נלכדתם במצלמת מהירות וקיבלתם דו"ח על מהירות? אל תמהרו לשלם אותו - כך עולה מהודעה רשמית של משטרת ישראל, שפורסמה היום. זאת, על רקע הנחיית הפרקליטות שניתנה ביום ראשון בערב והקפיאה באופן זמני את מתן הדוחות ממצלמות המהירות עד שתתברר הכשירות שלהן.

 

 

לפי הודעה שפרסמה המשטרה הבוקר מועד התשלום על עבירות מהירות שתועדו במצלמות יוארך עד ספטמבר - כך שאין צורך לשלמו. יש להדגיש כי תשלום הדוחות פירושו הודאה באשמה.

 

מצלמת מהירות מצלמת מהירות צילום: תומר הדר

 

בהודעה שהוציאה המשטרה היא ציינה כי "לאור הפרסומים החלקיים בתקשורת ופניות הציבור בימים האחרונים, ובהמשך לבדיקות הנערכות למערכת מצלמות מהירות אוטומטיות (א'3), סוכם בדיונים בין פרקליטות המדינה לאגף התנועה, כי לגבי דוחות מהירות שהנפיקה המערכת, שטרם שולמו, והמועד האחרון לתשלומם טרם חלף , יוארך המועד האחרון לתשלום עד ליום 2 בספטמבר".

 

על פי המשטרה, "אזרחים ששילמו דוחות מסוג זה אינם צריכים לפנות למשטרה בשלב זה. מודגש כי הוראה זו אינה חלה על דו"חות תנועה אחרים, מכל סוג שהוא. אגף התנועה יפרסם עדכון בנושא בתקופה הקרובה". המשטרה מדגישה כי "מצלמות המהירות ממשיכות לתעד נהיגה במהירות מופרזת, החלטה לגבי המשך האכיפה תתקבל בתום הבדיקה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x