רכב

קורוס מציגה זינוק במכירות - ומכונית ספורט חשמלית חדשה

אחרי מכירת 51% ממניות קורוס מקנון לבאואנג הסינית, החברה מציגה את MILE 1 - הדגם הראשון בשורה של דגמים חשמליים; אלה יצוידו בין היתר גם בפונקציות קישוריות אינטרנטית ומאפייני נהיגה סמי אוטונומיים

תומר הדר 09:4626.04.18

שלושה חודשים בלבד חלפו מאז מכירת 51% ממניות קורוס מקנון לבאואנג הסינית - ויצרנית המכוניות ממהרת להציג דגם חדש בתערוכת הרכב בבייג'ינג. זאת לאחר דיווחים על עלייה של מעל 200% בהיקף המכירות.

 

לפי קורוס, מכונית הספורט החשמלית MILE 1 היא הדגם הראשון בשורה של דגמים חשמליים, שיצוידו בין היתר גם בפונקציות קישוריות אינטרנטית ומאפייני נהיגה סמי אוטונומיים, המיועדים להצגה בעתיד.

 

 

לצד הצגת MILE 1, מציגה קורוס בבייג'ין גם תוכנית התאוששות, המיועדת לחלץ את החברה מעידן קנון. במסגרת התוכנית, תציג קורוס כבר בחודשים הבאים שורה של עדכונים קוסמטיים ומכאניים לדגמי קורוס הקיימים שתוכננו בעידן קנון, כדוגמת קורוס 3 המשפחתית, ובנוסף תשיק גם דגמים בעלי מערכות הנעה היברידיות. לפי קורוס, היצרנית תציג כבר בשנת 2019 דגם חשמלי מלא ללא מנוע בעירה פנימית - ובנוסף תציג גם רכב כביש שטח בעל שבעה מקומות המבוסס על פלטפורמה חדשה, שבעתיד תהווה בסיס למכונית משפחתית ומיניוואן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x