שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

חשד: התחזה לשוטר בלהב 433 והתקשר למעורבים בתיק 4000

על פי החשד, בשיחות הטלפון מסר החשוד לבני שיחו פרטים בדויים, שאותם הציג כמידע מהחקירות המתנהלות, תוך שהוא מדגיש ומציין באוזניהם בכזב כי בידיו ראיות ממשיות שיש בהן כדי להעיד על פגיעה בהגינות ההליך החקירתי

זוהר שחר לוי ותומר גנון 11:0829.03.18
המשטרה עצרה אתמול (ד) חשוד שהתחזה לשוטר בלהב 433 שנהג לפנות למעורבים בתיק 4000. המשטרה תבקש להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

 

 

 

אתמול בשעות הערב נעצר לחקירה באזהרה ביחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית בלהב 433 חשוד (45), תושב תל אביב המוכר למשטרה מתחום עבירות המרמה, לאחר שלפי החשד, בימים האחרונים נהג להתקשר לגורמים שונים שהינם בעלי זיקה לתיק 4000 הנחקר ומתנהל בימים אלה בלהב וברשות ני"ע, כשהוא מתחזה לשוטר המשרת ביחידת להב 433.

 

 להב 433 להב 433 צילום: אבי מועלם

 

 

על פי החשד במשטרה, בשיחות הטלפון מסר החשוד לבני שיחו פרטים בדויים, שאותם הציג כמידע מהחקירות המתנהלות, תוך שהוא מדגיש ומציין באוזניהם בכזב כי בידיו ראיות ממשיות שיש בהן כדי להעיד על פגיעה בהגינות ההליך החקירתי ואף יש בהן להוכיח את חפותם של המעורבים.

 

לאור מצג השווא שמסר לבני שיחו, נעשו פניות מטעמם למחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה וכן למשטרת ישראל.

 

כאמור, החשוד במעשים נעצר לחקירה והוא מובא בשעה זו לבית משפט השלום בראשון לציון.

 

מהמשטרה נמסר כי היא "מנהלת חקירותיה ביסודיות ובמקצועיות ללא משוא פנים, בהתבסס על תשתית ראייתית ושיקולים מקצועיים ובהתאם להוראות החוק, הכל במטרה אחת ויחידה, להגיע לחקר האמת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x