$
משפט

בלעדי לכלכליסט

עו"ד אילן סופר, ראש מחלקת צווארון לבן בגולדפרב זליגמן, פורש עם רוב המחלקה

סופר, שמייצג את ניר חפץ בפרשות נתניהו, שכר משרדים במגדל אלון בתל אביב וצפוי לעבור אליהם בקרוב; לפני שנה עזב את משרד גולדפרב עו"ד רועי בלכר

ענת רואה ותומר גנון 15:3320.03.18

עו"ד אילן סופר, שעומד בראש מחלקת הליטיגציה מסחרית וצווארון הלבן במשרד גולדפרב זליגמן פורש ויקים משרד עצמאי – כך נודע ל"כלכליסט". עוד נודע, כי סופר חתם לאחרונה על חוזה לשכירת משרדים במגדל אלון 2 בתל אביב, והוא צפוי לעבור אליהם ביחד עם עוד עורכי דין שכירים שעובדים עמו.

 

 

סופר מייצג כיום את עד המדינה בפרשות נתניהו, יועץ התקשורת ניר חפץ. הוא נשוי לעו"ד שרון קליינמן-סופר ממשרד קליינמן-נאור אשר מייצגת את אחד החשודים המרכזיים בפרשות: היועץ האסטרטגי אלי קמיר.

 

בתחום הליטיגציה המסחרית מייצג עו"ד סופר את הגופים הגדולים במשק ביניהם התעשיה האווירית, שופרסל, נכסים ובניין, פרופימקס, תנובה, חוצה ישראל, נתיבי אילון, גב ים, אריסון, דור אלון, דור כימיקלים, אזורים, ישפרו, משען ועוד.

 

 

משרד גולדפרב כבר ספג לפני שנה פרישה נוספת של עו"ד רועי בלכר שעסק במשרד בליטיגציה פלילית ואזרחית.

 

ממשרד גולדפרב זליגמן נמסר בתגובה: "אנו מגדלים במשרד אנשים צעירים לפתח יכולות ולהיות עצמאים בתפקודם. לעתים, מתעורר בהם הרצון לנסות את דרך העצמאות לעומת שותפות במגה-משרד. אנו מקבלים שאיפה זו בהבנה ונותנים לאילן את ברכת הדרך. אנו נמשיך בשיתוף פעולה מלא".

 

 

אילן סופר אילן סופר צילום: יריב כץ

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x