שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

"חשש שקובי טריביטש הבריח מניות חודש לפני פשיטת הרגל"

על פי עו"ד אופיר פדר, המנהל המיוחד לנכסי מייסד טיב טעם, חברת טריבטיש אחזקות בע"מ החזיקה כ־20%-25% מהמניות של החברות ביר בוקס ומנטונטן, וב־15 בינואר הן הועברו לידי ליפקה יצחק ישעיהו. לפי ההערכות, שווי המניות הללו מאות אלפי שקלים

ענת רואה 06:5219.03.18

עו"ד אופיר פדר, המנהל המיוחד לנכסי מייסד טיב טעם קובי טריביטש, טוען שחודש לפני שהגיש בקשה לפשיטת רגל, העביר טריביטש מניות בשתי חברות לידי אדם אחר, מבלי שדיווח על כך. לדברי עו"ד פדר, חברת טריבטיש אחזקות בע"מ החזיקה כ־20%-25% מהמניות של החברות ביר בוקס ומנטונטן, וב־15 בינואר הן הועברו לידי ליפקה יצחק ישעיהו. לפי ההערכות, שווי המניות הללו מאות אלפי שקלים. המנהל המיוחד מבקש מבית המשפט לאסור על טריביטש לעשות כל פעולה בכספים שקיבל תמורת המניות, ולהורות למקבל המניות למסור פרטים מלאים על העסקה.

 

 

 

 

קובי טריביטש קובי טריביטש צילום: אביגיל עוזי

 

 

טריביטש הגיש בחודש שעבר בקשה לפשיטת רגל בשל חובות של 19 מיליון שקל. לטענת עו"ד פדר, העברת המניות בחברות אושרה כחודש בלבד קודם לכן, ו"עולה החשד כי הוא פעל למכור או להעביר את נכסיו לגורמים שונים, מבלי שהדבר בא לידי ביטוי בבקשה לצו כינוס". מטעם טריביטש נמסר: "התגובה תימסר לבית המשפט".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x