שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

עו"ד קרן רייכבך סגל מבקשת להתמנות כמפרקת זמנית לחברה הכלכלית קריית גת

זאת עקב חובות בהיקף 3 מיליון שקל כלפי מבקשת הפירוק. זאת עקב חובות בהיקף 3 מיליון שקל כלפי מבקשת הפירוק. רייכבך סגל משמשת כיום כנאמנת רשת האופנה הוניגמן שנקלעה לחובות בהיקף 233 מיליון שקל

ענת רואה 14:2908.03.18

לבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגשה לפני זמן קצר בקשה להורות על פירוקה של חברת ח.כ.ל - החברה הכלכלית לקריית גת - ולמינויה של עו"ד קרן רייכבך סגל כנאמנת זמנית. זאת עקב חובות בהיקף 3 מיליון שקל כלפי מבקשת הפירוק.

 

 

 

את בקשת הפירוק הגישה חברת פורד מערכות מוניציפאליות, הטוענת כי יש לה חשדות כבדי משקל שהחברה פועלת להעדפת נושים על חשבונה, תוך שמזה תקופה ממושכת לא פרעה כלפיה התחייבויות בהיקף 3 מיליון שקל "ולעומת זאת בוחרת לשלם לגורמים שהיא חפצה ביקרם", נטען.

 

 

עו"ד קרן רייכבך סגל עו"ד קרן רייכבך סגל

 

על הבקשה חתום משרד עורכי הדין איתן מהולל שדות בו שותפה עו"ד רייכבך סגל. רייכבך סגל משמשת כיום כנאמנת רשת האופנה הוניגמן שנקלעה לחובות בהיקף 233 מיליון שקל. תיק הוניגמן בקרוב יגיע לשיאו, מאחר שביום ג' הקרוב יחול המועד האחרון להגשת הצעות לרכישת הרשת.

 

במסגרת בקשת הפירוק שהוגשה היום נטען כי החברה הכלכלית לקריית גת היא חברה המוחזקת ע"י עירית קריית גת ומטרתה לתכנן ולהקים תכניות בינוי ערים. המבקשת טוענת כי היא זכתה במכרז לניקיון רחובות באפריל 2015 ומעניקה שירותים אלו לחברה, אלא שמאז אוגוסט 2017 חדלה החברה לשלם לה את התשלום החודשי.

 

לטענת המבקשת למרות שקיבלה תשלום כבר חודשים ובכדי לא להשאיר את תושבי קריית גת מול שוקת שבורה "מתוך תחושת אחריות על שמירת בריאותם של תושבי העיר" המשיכה היא בעבודתה באופן רציף ועל חשבונה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x