$
משפט

נתניהו: "אומרים לעצורים - רוצים להיחלץ? לכלכו על נתניהו"

ראש הממשלה מחריף את הביקורת נגד המשטרה ומתייחס ל"תעשיית עדי המדינה", כלשונו: "מכניסים אנשים למעצר, מהלכים עליהם אימים ואומרים להם - 'החיים שלכם הסתיימו. רוצים להיחלץ מזה? לא חשוב שתגידו שקרים הזויים, העיקר שתלכלכו על נתניהו'"

איתמר אייכנר, ynet 19:0807.03.18

ראש הממשלה תוקף בחריפות את המשטרה, לאחר שיועץ התקשורת שלו לשעבר ניר חפץ הצטרף לרשימת עדי המדינה נגדו הכוללת גם את ארי הרו ושלמה פילבר . "קראתי על אדם שנלקח לחקירה, מפעילים עליו מכבש לחצים, אומרים לו - 'שקר, תהיה עד מדינה' - והוא מסרב. קשה להאמין שבמדינת ישראל, בדמוקרטיה שלנו ב-2018, יש דברים כאלה", כתב הערב (יום ד') בנימין נתניהו בפייסבוק.

 

 

 

  

"אז אני רוצה להגיד כמה מילים על תעשיית עדי המדינה", הוסיף נתניהו. "לוקחים אנשים שטוענים שהם ביצעו איזה עבירה. מכניסים אותם למעצר, מהלכים עליהם אימים, אומרים להם - 'החיים שלכם הסתיימו, החיים של המשפחה שלכם הסתיימו. אנחנו ניקח מכם כמעט הכל, גם את החירות שלכם. אתם רוצים להיחלץ מזה? יש מוצא אחד - לכלכו על נתניהו. לא חשוב שתגידו שקרים הזויים, העיקר - לכלכו על נתניהו'".

 

נתניהו חזר על דבריו מהימים האחרונים, מיד לאחר חשיפת ynet על הסכם עד המדינה עם חפץ: "כשיש משהו אמיתי לא צריך עד מדינה אחד, וכשאין שום דבר גם אלף עדי מדינה לא יעזרו. המרדף האובססיבי הזה אחרי עד מדינה אחד ועוד עד מדינה ועוד עד מדינה זו ההוכחה הטובה ביותר שאין כאן כלום".

 

"אז הם ימשיכו בשלהם ואני אמשיך בשלי, בעשייה ההיסטורית כאן למען מדינת ישראל. וימים יגידו עד כמה הביקור הזה היה חשוב לביטחון ישראל", הוסיף ראש הממשלה על הביקור המדיני בארצות הברית. "בהזדמנות הזאת אני רוצה להודות לרבים רבים מכם שממשיכים לתמוך בי, ברעייתי, במשפחתי. זה מחמם את הלב שלנו תמיד ובייחוד בימים האלה. תודה רבה לכם".

 

המתקפה החריפה על המשטרה הועלתה לפייסבוק של נתניהו, בעת שהוא עושה את דרכו במטוס מוושינגטון לניו יורק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x