• תפריט
משפט

אשתו של עו"ד משה שרמן נכשלה פעמיים בבחינות הלשכה והחליטה לנקום בראש הלשכה

על פי דיווח שהועבר למנהל בתי המשפט, שירה שרמן נכנסה שלשום לאולמו של שופט המעצרים אוחזת בבקשת מעצר נגד ראש הלשכה נוה בעילה של "פשעים נגד האנושות". השופט ביקש ממנה לעזוב את האולם

ענת רואה 15:5407.03.18

שירה שרמן, רעייתו של עו"ד משה שרמן, נכשלה פעמיים בבחינות ההסמכה של לשכת עורכי הדין והחליטה כנראה להגות תוכנית יצירתית לנקמה בראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה.

 

 

 

על פי דיווח שהועבר אתמול מהשופט אביטל חן, נשיא בתי משפט השלום בירושלים למנהל בתי המשפט השופט מיכה שפיצר, התייצבה שרמן באולם המעצרים, אוחזת בבקשה להוצאת צו מעצר נגד נוה, ואלמלא עירנות של בית המשפט – ייתכן וראש לשכת עורכי הדין היה מוצא את עצמו במעצר. 

 

עו"ד משה שרמן עו"ד משה שרמן צילום: יובל חן

 

על פי הדיווח של השופט חן: במהלך הבוקר של יום א' "הגיעה לאולמו של השופט איתן כהן הלבושה במדי משפט ואחזה בחוברת כרוכה עבה. הגברת שהתה כחצי שעה באולם ולאחר מכן ניגשה לשופט, הגישה לו בקשה מודפסת להוצאת צו מעצר נגד ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה".

 

בחינת הסמכה (ארכיון) בחינת הסמכה (ארכיון) צילום: דוברות לשכת עורכי הדין

 

השופט חן כתב עוד: "השופט התעניין מי הגברת, והיא השיבה לו שנשלחה אליו ע"י הנשיאה אסתר חיות ועילת הבקשה הינה פשעים נגד האנושות".

 

השופט ביקש ממנה לעזוב את האולם ודיווח למשמר בתי המשפט.

 

על פי דיווח מפקד המשמר בבית משפט השלום, חגי רווה, נערכה עם שרמן שיחת בירור ע"י מאבטחי המבנה. היא מסרה כי שמה הוא שירה שרמן והיא רעייתו של עו"ד שרמן מתל אביב. בדיווח נכתב עוד כי שרמן "הגיעה ברכב מפואר ויקר", תוך שהיא מציגה תעודת מתמחה פגת תוקף והיא הסבירה למאבטחים כי נשלחה ע"י הקב"ה והנשיאה חיות להגיש את הבקשה.

 

המאבטחים ביקשו משרמן שלא לפנות שוב לשופטים והיא עזבה את המקום מבלי שנעצרה.

 

עו"ד משה שרמן מסר בתגובה: "זה לא קשור אלי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x