• תפריט
תיירות

רוצים לראות עולם? דיסני מחפשת מדריכים לפעילות ילדים באניות הנופש שלה

שבוע העבודה הוא אמנם של 80 שעות, אבל כאלו שמילאו את התפקיד בעבר מדווחים על חוויות נהדרות, וגם נותנים טיפים למועמדים

שירות כלכליסט 22:0220.02.18

אומרים שאם אתם אוהבים את מה שאתם עושים, לא תצטרכו לעבוד יום אחד בחייכם. אז למרות ששבוע עבודה של 80 שעות אולי נשמע מתיש, אם תזכו לחיות על ספינת תענוגות של דיסני, כמה זה באמת ירגיש כמו עבודה, ומי לא חולם לקבל כסף כדי לטייל?

 

 

אם זה נשמע כמו משהו שמתאים לכם, יש לכם מזל - חברת דיסני מחפשת מדריכים לפעילויות לילדים ונוער שיתלווו לספינת התענוגות שלה. כמה מהמקומות המרגשים שבהם תוכלו לבקר כוללים את מקסיקו, חופי קליפורניה, ברצלונה, ואיים פרטיים בבהאמס.

 

כדאי לכם גם לעבוד על השליטתכם בספרדית ופורטוגזית, כיוון שאלו שפות שיכולות לעזור לכם להתקבל לעבודה. דרישות בסיסיות אחרות כוללות לפחות שנתיים ניסיון בעבודה בסביבת נופש עם ילדים.

 

אוניית התענוגות של דיסני אוניית התענוגות של דיסני צילום: Disney Lines

 

 

אבל לא מדובר בספינת מסיבות, גם לא בזמנכם הפרטי; אל תצפו לשתות לשוכרה בלילות כיוון שצריכת האלכוהול של העובדים נבדקת בקביעות בזמן שהם על הספינה.

 

בעצם מדובר במין מחנה על המים, כלומר תצטרכו גם לחלוק את חדר השינה שלכם. אך למרות שעות העבודה הארוכות והאינטנסיביות, מדריכים שעשו זאת בעבר מדווחים על חוויות נהדרות.

 

 

אניית קרוז עם דמויות דיסני אניית קרוז עם דמויות דיסני צילום: Disney Lines

 

 

תחומי האחריות העיקריים שלכם יכללו השגחה על ילדים בגילאי 17-3, והשתתפות בפעילויות נוער על סיפון הספינה, כך שבעצם תפקידכם הוא להגשים חלומות. עם זאת, התפקיד מחייב גם משימות כמו ארגון משחקים קבוצתיים וגם הכנת מגשי מזון ועבודות ניקיון.

 

כמה מהמועמדים פרסמו פוסטים על תהליך המועמדות שבהם כתבו: "ראשית תקבלו אימייל, אז תזומנו לשיחת סקייפ ושיחת טלפון. התהליך לא ארוך, ונודע לי אם קיבלתי את העבודה בתוך שבועיים מהגשת המועמדות".

 

מועמד אחר כתב: "ראיון מאוד יעיל עם שאלות בסיסיות לגבי עצמך והעבודה. אל תשכחו לחייך, היו עצמכם, והפגינו כנות לגבי הניסיון הקודם שלכם".

 

מועמד אחר הוסיף והזכיר שבדיסני לא משתגעים על קעקועים.

 

לפי אתר הקריירות glassdoor.co.uk, יועצי פעילויות נוער יכולים להרוויח עד 1,504 דולר לחודש, בעוד שאין להם הוצאות מחיה בזמן השייט.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x