שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

פרסום ראשון

בקשה להקפאת הליכים נגד חברת כוכב מקיבוץ יגור

הבקשה הוגשה על ידי חברת שקד פרטנרס והצטרפה אליה סונול; החברה מעסיקה למעלה מ-70 עובדים בתחום האלומיניום; אנשי המכירות שלה דיווחו ללקוחותיה הבוקר שהיא נקלעה לקשיים

מאיר אורבך 18:5508.02.18

בקשה להקפאת הליכים נגד חברת כוכב מקיבוץ יגור, המבצעת עבודות אלומיניום, הוגשה על ידי חברת שקד פרטנרס לשופטת בטינה טאובר מבית המשפט המחוזי בחיפה. הדיון בה נקבע ליום שני ה-12 לחודש, והצטרפה אליה חברת סונול אשר לטענתה חברת כוכב חייבת כספים גם לה.

 

 

 

אנשי המכירות של החברה דיווחו הבוקר (ה') ללקוחותיה שכוכב אלומיניום נקלעה לקשיים והם לא יוכלו לספק להם את הסחורה שהוזמנה. על פי אתר האינטרנט של החברה, שהוקמה בשנת 1987, היא מחזיקה חמישה משרדי תצוגה ומכירות, מעסיקה מעל 70 עובדים ומבצעת עבודות אלומיניום לבתים פרטיים ודירות יוקרה.

 צילום: cochav.co.il

 

בשיחה עם אחד מלקוחות החברה, ששילם לה סכום של כ-200 אלף שקל, הוא סיפר שמספר ימים לפני שקיבל את ההודעה הפקידה החברה את ההמחאות שלו בבנק למרות שלפי כל הסימנים כבר ידעה אז שנקלעה לקשיים. גורמים בהנהלת החברה לא ענו לפניות "כלכליסט". משיחות שנעשו למוקדי השירות השונים של החברה לא התקבלה תשובה, לרבות ממרכזי המכירות בדן דיזיין סנטר ואחרים.

 

 

 

לדברי אחד מלקוחות החברה העובדים הופתעו  אף הם מהצעד ורק בשבוע האחרון חשו כי חלים שינויים בחברה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x