שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
רכב

סמארטפון על גלגלים: מרצדס מציגה - A קלאס חדשה

מכונית היוקרה החדשה היא הראשונה שתצויד במערכת MBUX הכוללת שלושה ממשקי שליטה ומסך מגע הכולל גישה לאפליקציות שונות. הדגם יוצג בתערוכת הרכב בז'נבה בחודש הבא

תומר הדר 15:2704.02.18

מרצדס בנץ חושפת את A קלאס החדשה, שתוצג באופן רשמי בתערוכת הרכב בז'נבה בחודש מרץ הקרוב. מרצדס עצמה מדגישה כי ה-A קלאס החדשה, הדגם הקטן במשפחת מרצדס בנץ, היא "כמו סמארטפון ממונע".

 

ה-A קלאס מצוידת, בין היתר, בצמד מסכי שבעה אינץ', או לחלופין במסך שבעה אינץ' ובמסך נוסף בקוטר 10.25 אינץ'. דווקא ה-A קלאס, "דגם הכניסה" של מרצדס היא המכונית הראשונה שמצוידת במערכת MBUX – ממשק משתמש חדש מבוסס קישוריות הכולל שלושה ממשקי שליטה ומסך מגע הכולל גישה לאפליקציות שונות, כולל אפליקציות בידור ושירות.

 

 

מרצדס A החדשה מרצדס A החדשה

 

מבחינת מימדים, לפי מרצדס, נפח תא המטען גדל ביחס לזה של ה-A קלאס היוצאת ב-29 ליטרים ועומד כעת על 370 ליטרים הודות להארכה של רצפת תא המטען ב-11.5 סנטימטרים. לפי מרצדס, היצע אביזרי הבטיחות של A קלאס החדשה אינו נופל מזה של S קלאס הבכירה וכולל בין היתר יכולת פיענוח תנאי דרך למרחק של עד 500 מטרים בקדמת הרכב המאפשר נהיגה סמי אוטונומית.

 

בשלב ראשון חושפת מרצדס שלוש גרסאות: A200, המצוידת במנוע המפיק 163 כוחות סוס, A250 המצוידת במנוע בנפח 2.0 ליטרים המפיק 224 כוחות סוס וגרסת דיזל שמנועה מפיק 116 כוחות סוס.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x