$
משפט

עו"ד יוסי שגב שכר שופט המחוזי בדימוס משה גלעד לייצג אותו בערעור

שגב הורשע בהתחמקות ממע"מ אך נדון לעבודות שירות ולא למאסר בפועל; הוא פנה לבית המשפט המחוזי בבקשה להאריך את המועד להגשת ערעור עד אחרי פסח בנימוק שפרקליטו החדש צריך ללמוד את החומר

ענת רואה וזוהר שחר לוי 14:4317.01.18

עו"ד יוסי שגב שהורשע בעבירת התחמקות ממע"מ ונדון לעונש של עבודות שירות, מבקש מבית המשפט המחוזי להאריך את המועד להגשת ערעור בנימוק ששכר עורך דין שצריך ללמוד את החומר.

 

שגב ייצג את עצמו במהלך כל המשפט הפלילי שהתנהל במשך שבע שנים בפני השופטת יעל פרדלסקי מבית משפט השלום בתל אביב. לאחר שהורשע הוא שכר את עו"ד איתן מעוז כדי שייצג אותו בטיעונים לעונש.

 

 

עו"ד יוסי שגב עו"ד יוסי שגב צילום: אוראל כהן

 

כעת הודיע שגב לבית המשפט כי שכר את שירותיו של עו"ד משה גלעד. גלעד הוא שופט בית המשפט המחוזי בחיפה בדימוס, ושימש כראש הרכב פשעים חמורים. משרדו של גלעד ממוקם בעכו.

 

במסגרת הבקשה שהוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, טוען עו"ד גלעד בשמו של שגב כי הוא קיבל לטיפולו את התיק בתחילת ינואר ומדובר ב-2,000 עמודי פרוטוקול, מאות עמודי סיכומים ובסה"כ 25 קלסרים מלאים בחומר. לפי הנטען ברור שאין אפשרות ללמוד כל החומר הזה ולהגיש ערעור בתוך 45 יום ממועד גזר הדין, מועד שיחול בתוך שבועות בודדים. לפיכך ביקש שגב להאריך את המועד עד 12 באפריל, תוך שנכתב כי ניתנה לכך הסכמת הפרקליטות ומוסכם שגם המועד עבורה להגשת הערעור ידחה בהתאם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x