$
משפט

נמחקה התביעה על הקשר בין ברמלי לרפאלי

התביעה הוגשה לאחר שכלכליסט פרסם מסמכים על העברות כספים בין השניים בחו”ל. ברמלי: "עומד מאחורי האמור בתביעה, אך יש לפני מערכה משפטית מהותית יותר להקדיש לה תשומת לב"

שירות כלכליסט 06:5314.01.18

איש העסקים אמיר ברמלי מחק תביעה שהגיש נגד כתב "כלכליסט" על פרסום מסמכים מהם עולה כי בעבר התבצעו העברות כספים בינו לבין הדוגמנית בר רפאלי. שופט בית משפט השלום בת"א, יאיר חסדיאל, נתן בשבוע שעבר תוקף של פסק דין למחיקת התביעה. ברמלי ורפאלי מכחישים כל קשר ביניהם.

 

 

בינואר 2016 פורסמה ב"כלכליסט" כתבה על מסמכים המצביעים על קשר עסקי לכאורה בין ברמלי ורפאלי באמצעות חברה סינגפורית בשם סינגה מינגה. מהמסמכים עלה כי בין השניים בוצעו לכאורה בשנת 2014 העברות כספים בהיקף של מיליוני יורו באמצעות חשבונות בנק בחו"ל.

 

נציין כי לפני כשנה וחצי הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד ברמלי על עבירות ני"ע ומרמה. המשפט עודנו מתנהל. ברמלי היה בעל השליטה בחברת רוביקון שקרסה, ובין השקעותיה הבולטות היו וובי ביטוח, חברת המימון האינטרנטי בבריטניה איזיבוב, קרן הגשמה וקרן אקספו למימון נדל"ן. בכתב האישום נטען בין היתר כי ברמלי גייס כספים לקרנות ההשקעה שהקים ללא תשקיף ותוך ביצוע עבירות על חוק ני"ע וחוק העונשין.

 

ברמלי מסר בתגובה למחיקת התביעה: "אני עדיין עומד מאחורי האמור בתביעה, אך יש לפני מערכה משפטית מהותית יותר להקדיש לה תשומת לב. כולי תקווה שעל אף ביטול התביעה, עיתונאים יגלו יותר אחריות בבדיקת העובדות טרם פרסומם".

 

 

מימין: רפאלי וברמלי. מכחישים קשר מימין: רפאלי וברמלי. מכחישים קשר צילום: Gareth Cattermole דיויד וולס

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x