$
משפט

מיזוג גדול בענף עריכת הדין: משרד שבלת מתמזג עם ראב"ד מגריזו בנקל

המשרד החדש יכלול כ-210 עוה"ד, מתוכם כ-60 שותפים. המיזוג יציב את המשרד החדש בחמישיה הפותחת בישראל

זוהר שחר לוי 13:2703.01.18

מיזוג גדול בענף עריכת הדין: משרד עוה"ד שבלת ושות' ומשרד עוה"ד ראב"ד מגריזו בנקל ושות' הודיעו היום (ד') על מיזוג של שני המשרדים, שנכנס לתוקפו בסיום שנת 2017.

 

 

 

משרד שבלת מונה כ-160 עורכי דין ומשרד ראב"ד מגריזו בנקל מעסיק כ-50 עורכי דין. מתוך כ-210 עורכי הדין במשרד החדש, כ-60 יהיו שותפים. בדירוג לשנת 2017 של דן אנד ברדסטריט מוקם משרד שבלת במקום ה-11 ואילו ראב"ד מגריזו בנקל במקום ה-28. מה שיציב אותו בחמישיה הפותחת של המשרדים הגדולים בישראל, המונים בין 200 ל-300 עורכי דין.

 

עו"ד ליאור אבירם, חבר ועדת הניהול של הפירמה הממוזגת עו"ד ליאור אבירם, חבר ועדת הניהול של הפירמה הממוזגת צילום: עמית שעל

 

 

משרד עורכי הדין שבלת ושות' נחשב למשרד בולט בפירמות הישראליות ונותן ייעוץ משפטי כולל (one stop shop) ומייצג לקוחות מובילים מהקהילה העסקית המקומית והבינלאומית, בדגש מיוחד על סין ומזרח אסיה. פרקטיקות ההייטק והון סיכון, שווקי הון וניירות ערך ומיזוגים ורכישות של המשרד הן מהמובילות בישראל.

 

משרד ראב”ד, מגריזו, בנקל ושות’ נחשב גם הוא לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחומי הליבה שלו: משפט מסחרי, ליטיגציה עסקית ומסחרית, נדל"ן, הייטק ואנרגיה ותשתיות.

 

בין לקוחות המשרד הממוזג: פולקסווגן, ג'נרל מוטורוס, בנק הפועלים, HSBC, NICE, סמסונג, קבוצת אשטרום, קבוצת גינדי, קבוצת אלקטרה, חיפה כימיקלים, HUAWEI, SIEMENS, ALIBABA, כלל חברה לביטוח, הראל חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח, קבוצת יצחקי, ביטוח לאומי, קסטרו, דלתא, מקורות, רכבת ישראל, חנ"י, נת"ע, תע"ש, אלביט, אלרון, עמידר, קבוצת קו מנחה, SILICON VALLEY BANK, IDE, סלקום, מאות חברות סטארט-אפ בכל התחומים ועוד.

 

עו"ד ליאור אבירם, חבר ועדת הניהול של הפירמה הממוזגת והשותף הגדול ביותר במשרד שבלת ושות': "זהו מיזוג טבעי של שני משרדים, שיוצרים יחדיו סינרגיה משפטית רחבה ועדכנית לצד מובילות מוכחת בתחומים המהווים את ליבת העשייה המשפטית בישראל. אנחנו, בשבלת, שאפנו לגדול גם בצמיחה לא אורגנית, אך זאת רק עם פירמה שכמונו תאמין במצוינות, אנושיות וחדשנות. שמחנו למצוא בראב"ד, מגריזו, בנקל ושות' שותפים לערכים אלה. אנו מלאי ציפייה לתחילת העבודה המשותפת".

 

עו"ד יורם ראב"ד, חבר ועדת הניהול של הפירמה הממוזגת ומי שניהל את המגעים למיזוג מטעם ממשרד ראב"ד מגריזו בנקל ושות': "במשך שנים רבות קיבלנו הצעות רבות למיזוג של משרדינו עם פירמות אחרות. משרד שבלת ושות', באופיו, ערכיו ובתחומי ההתמחות שלו, הוא החיבור האידיאלי עם הפירמה שלנו בעלת מאפיינים דומים, ולכן שמחנו לחבור לדרך משותפת עמו. המיזוג יאפשר לפירמה המשותפת להעניק שירותים משפטיים ברמה הגבוהה ביותר בישראל בכל תחומי המשפט העסקי".

 

למשרד הממוזג סניף בניו-יורק וסניף בסין והוא הנציג הבלעדי בישראל של רשת Terralex, ארגון בינלאומי המונה למעלה מ- 150 משרדי עריכת דין מובילים בכל העולם.

 

אתמול נודע כי משרד עוה"ד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות' ממזג לתוכו את משרד עורכי הדין אהוד ארד שיצטרף כשותף בחטיבה המסחרית של המשרד וינהל את המחלקה למשפט מסחרי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x