$
משפט

סגן מנהל סניף בנק התוודה במשטרה: גנבתי חצי מיליון שקל בגלל הימורים

לדבריו הוא זכה בעבר בסכום כסף גדול בלוטו שבעקבותיו החל להמר, נכנס לסחרור, איבד את כספי הזכייה ובסופו של דבר נקלע לחובות. הוא שוחרר בתנאים מגבילים משום שהודה בגניבה והחזיר את הכסף

זוהר שחר לוי 13:0527.11.17

סגן מנהל סניף בנק דיסקונט בצפון תל אביב הגיע אתמול (א') למשטרה והתוודה כי מעל בחצי מיליון שקל מכספי הבנק, זאת לאחר שנקלע לחובות הימורים. בתום חקירתו הוא שוחרר בתנאים מגבילים.

 

 

 

עובד הבנק, בן 62, הגיע ליחידת ההונאה של משטרת מחוב תל אביב בליווי פרקליטו עו"ד רונן רוזנבלום אתמול בשעות הבוקר. בפני החוקרים הוא התוודה כי מעל בכספי הבנק במהלך השבועות האחרונים וכי בסך הכל לקח לכיסו כחצי מיליון שקל.

 

העובד סיפר כי במסגרת תפקידו כסגן מנהל הסניף הוא היה אחראי על הכנסת הכספים לכספומט ובכל פעם שעשה זאת הוא הכניס פחות כסף ממה שדיווח וכך גרף לכיסו בכל פעם עוד ועוד כספים.  

 צילום: יחידת הדוברות של רשות המסים

 

הרקע למעשיו, כך סיפר העובד לחוקרים, הוא חובות הימורים. לדבריו הוא זכה בעבר בסכום כסף גדול בלוטו שבעקבותיו החל להמר, נכנס לסחרור, איבד את כספי הזכייה ובסופו של דבר נקלע לחובות. בטרם הגיע לתחנת המשטרה הוא פנה למנהלת הסניף והתוודה על מעשיו והעביר לה המחאה על כל הסכום שגנב בסיוע של בני משפחתו.

 

לאחר שנחקר והודה במעשיו ועל רקע העובדה כי השיב את הכספים שלקח שוחרר העובד לביתו בתנאים מגבילים.

 

לדברי החשוד, הכל החל לאחר שזכה בסכום כסף רב בלוטו והוא החל להמר, נכנס לסחרור, איבד את כל כספי הזכיה ואף נקלע לחובות. לדבריו הוא הבין שמה שעשה אינו "בסדר", הודיע על כך למנהלת הסניף ובמקביל גם נתן לה המחאה על כל סכום המעילה, את הכסף שהחזיר אסף מבני משפחתו.

 

בתום חקירתו, גם מאחר והחזיר את הכסף וגם הודה, החליטו חוקרי מפלג ההונאה לשחרר אותו בתנאים מגבילים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x