$
משפט

בלעדי לכלכליסט

שותפו הבכיר של שלמה נס פותח משרד מתחרה

משרד המפרק התפרק: עו"ד עמית לדרמן פותח משרד עצמאי. לטענת גורם במשרד, בין נס ללדרמן התגלעו חילוקי דעות

ענת רואה 07:5916.11.17

עו"ד עמית לדרמן, שותפו הבכיר של המפרק עו"ד שלמה נס, עוזב את המשרד ופותח משרד עצמאי , כך נודע ל"כלכליסט". בשנים האחרונות נחשב לדרמן לדמות הדומיננטית במשרד והוביל בפועל כמעט את כל תיקי הפירוקים שבהם טיפל המשרד.

 

החיבור בין נס ללדרמן לא תמיד נראה טבעי כלפי חוץ, בשל הבדלי הסגנון בין השניים. לדרמן נחשב לכוחני בעוד שנס נחשב לבעל סגנון הפוך.

 

עו"ד עמית לדרמן עו"ד עמית לדרמן צילום: אוראל כהן

 

עזיבתו של לדרמן מגיעה כשלוש שנים לאחר שהשותף השלישי, רו"ח חיים קמיל, עזב. לפי הערכות בענף, לדרמן היה זה שדחק את קמיל מחוץ למשרד.

 

כמו כן, ל"כלכליסט" נודע כי לפני ימים בודדים עזב את משרד נס רו"ח אריאל אלפסי שהועסק בו במשך מספר שנים. עדיין לא ברור אם ישנו קשר בין העזיבות.

 

נס אמר אתמול (ד') ל"כלכליסט" כי "על רקע אפשרות עסקית להרחבת המשרד החליט לדרמן לפרוש. אנו מאחלים לו הצלחה". לדרמן מסר כי "במשך 15 שנים צברתי נסיון בניהול תיקים מורכבים. אני מרגיש בשל לצאת לדרך עצמאית".

 

לטענת גורם במשרד, בחודשים האחרונים התגלו חילוקי דיעות בין נס ללדרמן בנוגע לניהול המשרד. לפי הגורם, לדרמן התנגד לרצונו של נס להרחיב את תחומי הפעילות, כך שהמשרד יפעל כפי שפעל בעבר וינסה להתמנות לא רק כבעל תפקיד, אלא גם ככונס נכסים מטעם בנקים וכמייצגם של נושים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x