$
משפט

רות עופר תשלם ועד בית ותשוב להשתמש במעלית

נציגות הדיירים בבניין סיטי טאוור ברמת גן תאפשר לעופר גישה למעלית, ובתמורה היא תשוב לשלם דמי ניהול

ענת רואה 08:1514.11.17

רות עופר, אלמנתו של יולי עופר, תוכל לשוב ולהשתמש במעליות בבניין הסיטי טאוור ברמת גן, שבו היא מחזיקה דופלקס בקומה ה־38. גישתה של עופר למעליות הוגבלה משום שלא שילמה דמי ניהול במשך זמן רב. בתום דיון שנערך אתמול (ב') בבית המשפט השלום בתל אביב בבקשה שהגישה עופר להורות לנציגות הדיירים לאפשר לה גישה לדירתה באמצעות המעלית, הוסכם בין הצדדים שעופר תחזור לשלם את דמי הניהול ובתמורה תוחזר לה האפשרות להשתמש במעלית.

 

את התביעה והבקשה לסעד זמני הגישה עופר בחודש שעבר באמצעות עו"ד גיא נאמן. עופר טענה כי נציגות הדיירים משתמשת במפתחות (צ'יפים) שלא נמסרו לה או לשוכרת דירתה ולכן נמנעת הכניסה לבניין מהחניון והשימוש במעליות מוגבל.

 

 

 

נציגות הדיירים, שמיוצגת באמצעות עו"ד ציון בהלול, טענה כי אין כל חסימה ומניעת גישה לבניין או לדירתה של עופר. עוד טענה הנציגות כי עופר לא משלמת את דמי הניהול עבור דירתה וחובה עומד כעת על 264 אלף שקל. לטענת הנציגות, עופר נמנעת מתשלום בטענה שהיא מחויבת בתשלום עבור שטח לכאורה שגוי וגדול משטח הדירה בפועל. בין עופר לנציגות מתנהל הליך משפטי לגבי דמי הניהול שעליה לשלם עבור דירתה.

 

 

רות עופר ובניין סיטי טאוור ברמת גן רות עופר ובניין סיטי טאוור ברמת גן צילום: עמית שעל, מיכאל קרמר

 

בדיון התברר שדמי הניהול אכן לא שולמו כבר תקופה ארוכה. השופטת טל לוי־מיכאלי הציעה לצדדים להסכים כי החל מדצמבר הקרוב, עופר תשלם דמי ניהול לפי שטח דירה של 217 מ"ר (שאינו שנוי במחלוקת) ובמסגרת ההסדר תקבל עופר מפתחות למעלית. הצדדים אישרו את ההסדר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x