$
תיירות

הייתה הנוסעת היחידה במטוס ושילמה רק 60 דולר עבור הטיסה הפרטית

לנוסעת שטסה מגלזגו לכרתים חיכתה הפתעת חייה כשגילתה שהיא הנוסעת היחידה בטיסה. כיוון שהייתה היחידה במטוס בעל 189 המושבים - זכתה לשירות VIP והדרכה צמודה מהצוות

שירות כלכליסט 21:2725.10.17

כשקארון גריב הגיעה לשדה התעופה של גלזגו ביום ראשון השבוע, היא ציפתה שטיסת Jet2 שלה לכרתים תהיה שקטה יחסית. זהו זנב הלטאה של עונת התיירות, והיא שיערה שלא הרבה אנשים ייסעו אל האי היווני.

"שאלתי את הבחורה בצ'ק-אין כמה נוסעים עומדים לטוס והיא הציעה שאנסה לנחש," אמרה גריב לדיילי רקורד. "אז התחלתי בניחוש של עשרה, וירדתי עד שהסתבר לי שרק שלושה אנשים רשומים לטיסה".

 

כשהגיעה לשער, צוות הטיסה הודיע לה ששני הנוסעים האחרים לא הופיעו – ושהיא עומדת להנות מטיסה פרטית של ארבע שעות. גריב עלתה על המטוס בעל 189 המושבים וכבר לפני שנסגרו הדלתות היא הספיקה להתוודע אישית לצוות הטיסה, ויקטוריה, אשלי, טויה ודיאן. היא פגשה את הטייסת, לאורה, ושוחחה עם הקצין הראשון לי.

כך לא נראתה הטיסה של קארון כך לא נראתה הטיסה של קארון צילום: ויקימדיה

 

"כשעברנו מעל מקומות מעניינים, לאורה דיברה ברמקול ואמרה, 'היי קארון והבנות. אנחנו טסות עכשיו מעל קרואטיה, הביטו משמאל'," סיפרה גריב לדיילי רקורד. גריב המשיכה להנות מהדרכה אישית במשך כל הטיסה, וזכתה לשבת בשורה הראשונה של המטוס. כשהטיסה נחתה בכרתים, גריב לא נאלצה לחכות למטען שלה בקרוסלה, אלא קיבלה אותו מיד באופן ישיר.

 

אבל כנראה החלק הנהדר ביותר בסיפור הוא המחיר: גריב שילמה רק 60 דולר עבור טיסה פרטית בת ארבע שעות.

 

"אנחנו שמחים שקארון זכתה להנות משירות ה-VIP שלנו בסטייל", אמר דובר חברת Jet2. "זה לא דבר בלתי רגיל שיש פחות הזמנות מהרגיל לטיסה היוצאת האחרונה של עונת התיירות. אנחנו מקווים שלקארון הייתה חופשה נהדרת."

בטל שלח
    לכל התגובות
    x