$
משפט

קודם שוכרים יח"צ, רק אחר כך מבקשים אישור מהכנ"ר

שלושת נאמני מגה פנו ערב חג סוכות לכנ"רית סיגל יעקובי בבקשה לקבל אישור להעסיק את משרד רימון כהן כיועצי התקשורת שלהם על חשבון קופת מגה

ענת רואה 08:0522.10.17

הכנ"רית בודקת העסקת משרד יחסי ציבור לנאמני מגה. שלושת נאמני מגה פנו ערב חג סוכות לכנ"רית סיגל יעקובי בבקשה לקבל אישור להעסיק את משרד רימון כהן כיועצי התקשורת שלהם על חשבון קופת מגה, כך נודע ל"כלכליסט". הפנייה נעשתה מיד לאחר שפורסם ב"כלכליסט" כי מאז נקלעה מגה להקפאת הליכים בינואר 2016, הנאמנים העסיקו משרד יחסי ציבור שיסייע להם על חשבון קופת הנושים של מגה ובלי שטרחו לבקש את אישור בית המשפט ולהביא את הנושא לידיעת הנושים.

 

פניית הנאמנים לקבלת האישור מהכנ"רית מלמדת שגם לדעתם יש צורך באישור. עם זאת, במענה לשאלת "כלכליסט" מסרו הנאמנים תגובה שממנה השתמע שהם אינם זקוקים לאישור כלשהו.

 

 

הכנ"רית סיגל יעקובי. תבדוק את הבקשה ליח"צ הכנ"רית סיגל יעקובי. תבדוק את הבקשה ליח"צ

 

 

מהכנ"רית נמסר כי לא היה ידוע על העסקת משרד יח"צ: "לא ניתן על כך אישור הכנ"ר, ולמיטב ידיעתנו גם לא אישור בית המשפט". עוד נמסר כי בהתאם להוראות הדין בעל תפקיד לא יעסיק בעל מקצוע אלא באישור מראש מהכנ"ר או מבית המשפט.

 

נאמני מגה מסרו בתגובה: "מדובר באירוע חדלות הפירעון הגדול ביותר של חברה תפעולית. באירוע כזה מתקבל מהתקשורת היקף פניות עצום ויש לכך השלכה על הליך ההראה ולכן הדבר מחייב ריכוז ומענה מקצועי. הטיפול התקשורתי הוא הכרחי ואינו שונה מכל עלות אחרת שנדרשת לצורך התפעול וההבראה כגון רכש, פרסום, סחר, אבטחה וכו'. מעולם לא נעשתה דוברות אישית לנאמני מגה, גם לא בקשר לשכרם, אלא בנושאי התיק".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x