$
תיירות

היינאן איירליינס חונכת את הקו תל אביב שנגחאי: המחיר - החל מ-500 דולר לכרטיס

חברת התעופה הסינית תפעיל שלוש טיסות שבועיות בקו החדש. שר התייירות, יריב לוין: "אני מאמין שעד סוף השנה נשבור את שיא כניסת תיירות מסין ונחצה את רף ה-100 אלף"

תומר הדר 15:0112.09.17

חברת התעופה הסינית היינאן איירליינס חנכה היום את קו הטיסות הראשון בין תל אביב לשנגחאי. בקו יופעלו שלוש טיסות שבועיות בין שנגחאי לתל אביב במטוסי דרימליינר.

 

בטקס שהתקיים הבוקר לרגל תחילת הפעילות, השתתפו מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי, שגריר סין בישראל Zhan Yongxin, סגן נשיא חברת היינאן איירליינס Hou Wei, מנכ"ל החברה בישראל לי ליאנג.

 

לדברי שר התחבורה ישראל כץ: "הגדלת היעדים בין ישראל לסין צפויה להעניק תמריץ למימוש הפוטנציאל הענק של תיירות נכנסת מסין ותגדיל את החשיפה של ישראל כיעד תיירותי מבוקש. מדובר במאות אלפי סינים, המעריצים את ההיסטוריה של עם ישראל ואת האתרים היהודיים, המושכים אליהם מיליוני מבקרים מכל העולם", הוסיף השר כץ.

 

 

מטוס של חברת היינאן איירליינס מטוס של חברת היינאן איירליינס צילום: אימג'בנק, Gettyimages

 

השר כץ ציין כי "הרחבת הטיסות למזרח הרחוק בכלל ולסין בפרט מבוצעת במסגרת רפורמת השמיים הפתוחים, המהווה את המהפכה הצרכנית הגדולה בישראל בחמש השנים האחרונות. הרפורמה מאפשרת לצרכן הישראלי לרכוש כרטיסי טיסה לעשרות יעדים חדשים, בכל רחבי העולם, במחירים זולים במיוחד".

 

שר התיירות יריב לוין מסר: "אני מברך את חברת היינאן על פתיחת הקו משנגחאי לישראל כחלק משיתוף הפעולה הפורה עם משרד התיירות. עם כניסתי לתפקיד הצבתי כיעד מרכזי את הגדלת תנועת התיירים מסין וכיום אנו עדים לעלייה של עשרות אחוזים בתנועת התיירות מהמדינה. אני מאמין שעד סוף השנה נשבור שיאי כניסות תיירים מסין כאשר נחצה את רף ה-100 אלף לתיירים סינים שיבקרו בישראל. אני מקיים בימים אלו ביקור עבודה בסין על מנת להמשיך ולקדם את התנופה האדירה של שיווק ישראל שאנו מבצעים במדינה. רצף הפגישות עם התעשייה מקדם שורה של הסכמים עם גורמי התיירות המובילים בסין. אני משוכנע ששיתוף הפעולה השיווקי של המשרד וחברת היינאן, יחד עם פעולות נוספות שמבצע המשרד, ימשיכו להוביל לשבירת שיאים חדשים בתנועת התיירות מסין".

 

טיסות היינאן לשנחאי יפעלו בימים ראשון, שלישי וחמישי. שעת ההמראה מנתב"ג ב-13:55 (שעון ישראל) והגעה יום למחרת לשנחאי בשעה 5:30 (שעון סין). שעת ההמראה משנחאי בשעה 01:25 (שעון סין) ושעת הנחיתה בנתב"ג באותו יום בשעה 8:30 (שעון ישראל). מחיר כרטיסי הטיסה בשלוש הטיסות הראשונות החל מ-499 דולר ולאחר מכן יתומחרו הכרטיסים החל מ-599 דולר. מחיר כרטיסי הטיסה במחלקת עסקים החל מ-2,749 דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x