$
תיירות

בחורף הקרוב: חברת התעופה WIZZ AIR תשיק ארבעה קווי תעופה לאירופה

הקווים ייצאו משדות התעופה אילת ועובדה ליעדים ריגה, קטוביץ', פראג ובוקרשט. מחיר הכרטיס על פי החברה יחל ב-89 שקל לכל כיוון

תומר הדר 12:4109.08.17

חברת התעופה WIZZ AIR ההונגרית תשיק ארבעה קווי תעופה שיחלו לפעול בחורף הקרוב. הם יפעלו בין שדות התעופה בעובדה ואילת לריגה, קטוביץ', פראג ובוקרשט.

 

קווים אלה של החברה המוזלת יצטרפו ל-18 קווים שהחברה מפעילה כיום מאילת ומתל אביב. על פי WIZZ AIR, מחיר כרטיס שיוזמן לבוקרשט ב-29 לאוקטובר (הקו יפעל בימים ראשון ורביעי) יחל ב-89 שקל. מחיר כרטיס בקו מאילת לקטוביץ' (שיפעל בימים שני ושישי) יחל ב-129 שקל. מחירו של כרטיס בקו אילת ריגה (ימי שלישי ושבת) יחל ב-154 שקל ואילו מחיר כרטיס מאילת לפראג (בימי חמישי) יחל ב-154 שקל.

 

מטוס של WIZZ AIR. כרטיס לבוקרשט יחל ב-89 שקל, כרטיס מאילת לקטוביץ' יחל ב-129 שקל מטוס של WIZZ AIR. כרטיס לבוקרשט יחל ב-89 שקל, כרטיס מאילת לקטוביץ' יחל ב-129 שקל צילום: Wizz Air

 

לדברי שר התיירות יריב לוין, "זוהי הבעת אמון גדולה במוצר התיירותי הישראלי והוכחה שנוהל אילת, אותו יזמנו לעידוד התיירות לעיר, מניב תוצאות. ענף התיירות עובר בימים אלה מהפכה גדולה והרחבת פעילות WIZZ AIR היא הוכחה נוספת לשיפור הניכר באטרקטיביות של ישראל כיעד תיירותי. פתיחת הקווים תביא לגידול נוסף בתיירות הנכנסת לישראל ותצטרף למאמץ השיווקי יוצא הדופן שאנו עושים, מאמץ שכבר הביא לגידול של כ-25% בתיירות הנכנסת לישראל השנה".

 

 

 

לדברי סורינה רטס מחברת התעופה: "מדובר בעלייה של יותר מ-70% בכמות המושבים שנמכרו ב-2017 על פני 22 הקווים מישראל ואליה, אנו ממשיכים לעודד את תעשיית התיירות, כמו גם את הקשרים העסקיים בין המדינות. כל צוותי Wizz Air מצפים לקבל את פני לקוחותינו באחת מטיסותיה הקרובות לרחבי מזרח ומרכז אירופה ולישראל".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x