$
מינויים

מינויים חדשים במשרד האוצר: אריאל יוצר ויוגב גרדוס ישמשו סגני הממונה על התקציבים

יוצר יכהן כסגן הממונה על התקציבים בתחומי הנדל"ן והשלטון המקומי, וגרדוס כסגן הממונה בתחומי המקרו, ניהול וגיבוש תקציב המדינה, כוח אדם בשירות הציבורי, הבנקאות וגופי הפנסיה

עמרי מילמן 16:3207.08.17

ממלא מקום הממונה על התקציבים, יואל נוה, הודיע היום (ב') באופן רשמי על מינויים של אריאל יוצר ויוגב גרדוס לסגנים באגף התקציבים.

 

יוצר מונה לסגן הממונה על התקציבים בתחומי הנדל"ן והשלטון המקומי, במקום ערן ניצן שמונה לתפקיד הציר הכלכלי בוושינגטון.

 

אריאל יוצר אריאל יוצר צילום: דוברות משרד האוצר

 

 

יוצר שימש בשלוש השנים האחרונות כרכז תחום הפנים והשלטון המקומי, ולפני כן שימש כרכז לנושאי בינוי ושיכון וכרפרנט לתחומי המקרקעין והתכנון. יוצר בן 36, הוא בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון בנגב ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

 

עוד מונה יוגב גרדוס לסגן הממונה על התקציבים לתחומי המקרו, ניהול וגיבוש תקציב המדינה, כוח אדם בשירות הציבורי, הבנקאות וגופי הפנסיה. גרדוס יחליף את יעל מבורך שמונתה לתפקיד נציגת ישראל בדירקטוריון הבנק האירופי.

 

יוגב גרדוס יוגב גרדוס צילום: דוברות משרד האוצר

 

 

בשנה האחרונה ריכז גרדוס את תחום הביטוח הלאומי והרווחה במשרד האוצר. גרדוס החל את דרכו באגף התקציבים לפני שבע שנים וחצי, מהן שימש כחמש שנים כרפרנט ורכז בתחום המאקרו. בנוסף, שימש יו"ר ועדת הכספים של דירקטוריון נמל חיפה בין השנים 2015-2014.

 

גרדוס בן 35 והוא בעל תואר ראשון בכלכלה וראיית חשבון בהצטיינות יתרה מהאוניברסיטה העברית, תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית, וכן תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת הרווארד.

 

ממלא מקום הממונה על התקציבים, יואל נוה, בירך על מינויים של יוצר וגרדוס ואמר "אין לי ספק שהצטרפותם של אריאל יוצר ויוגב גרדוס לצוות המוביל של אגף התקציבים וניסיונם העשיר יהוו תרומה משמעותית לעבודת האגף ולהשגת יעדיו של משרד האוצר".⁠⁠⁠⁠
בטל שלח
    לכל התגובות
    x