שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

פרשת מעונות רה"מ: שרה נתניהו הגיעה לחקירה נוספת בלהב 433

זאת לצורך גיבוש חוות הדעת של הפרקליטות שתקבע אם להעמידה לדין בפרשה במרכזה חשד כי הוצאות פרטיות של משפחת נתניהו שולמו על ידי המדינה, בהן השכר למטפלת אביה המנוח

זוהר שחר לוי 17:5402.08.17

אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, הגיעה זה עתה (ד') לחקירה נוספת במשרדי להב 433, לצורך השלמת חקירה ולקראת גיבוש חוות הדעת של הפרקליטות שתקבע אם להעמידה לדין על קבלת דבר במרמה בפרשת מעונות ראש הממשלה.

 

לפני כשנה, בתום חקירה של למעלה משנה, הועבר תיק החקירה בפרשת מעונות ראש הממשלה מהמשטרה לידי הפרקליטות כדי שזו תיבחן אם יש מקום להגיש כתב אישום נגד רעיית רה"מ. חקירת המשטרה בעניין הסתיימה בהמלצה להעמידה לדין על עבירה של קבלת דבר במרמה.

 

שרה נתניהו שרה נתניהו צילום: אלכס קולומויסקי

 

 

תחילת החקירה בליקויים שעלו בדו"ח מבקר המדינה ובמהלכה נחקרו פרשיות שנסבו סביב העסקת מטפלת לאביה המנוח של נתניהו שאת עלותן גלגלה על חשבון המדינה. כן נחקר כי הוצאות פרטיות של משפחת נתניהו שולמו גם הם על ידי המדינה.

 

באפריל השנה דווח כי הפרקליטות צפויה להמליץ להעמיד לדין את נתניהו בחשד לקבלת דבר במרמה וכי מי שיקבל את ההחלטה הוא פרקליט המדינה שי ניצן או היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. לצורך גיבוש ההחלטה זומנה נתניהו לחקירה נוספת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x