$
משפט

האם ענבל אור בדרך למאסר? לא העבירה כסף לקופת פשיטת הרגל

לפני שבועיים קבע נשיא ביהמ"ש המחוזי בתל אביב איתן אורנשטיין כי אם אור לא תעביר לקופה 32.5 אלף שקל עד ל-18.7 בשעה 12:00 היא תידרש להתייצב בתחנת המשטרה ותיאסר למשך שבוע; המנהל המיוחד לנכסיה ביקש מבית המשפט להוציא נגדה צו מעצר

נעמי צורף וזוהר שחר לוי 12:2718.07.17

האם יזמית הנדל"ן ענבל אור בדרך למאסר? לפני שבועיים קבע נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב, השופט איתן אורנשטיין, שבמידה ואור לא תעביר לקופת פשיטת הרגל 32.5 אלף שקל עד לתאריך 18.7 בשעה 12:00 היא תיאסר למשך שבעה ימים. למרות זאת, על פי בדיקת "כלכליסט" נכון לשעה זו אור לא העבירה את הכספים.

 

המנהל המיוחד לנכסי ענבל אור, עו"ד איתן ארז, פנה היום לביהמ"ש בדרישה להוציא נגדה צו מעצר לאחר שלא שילמה את חובה כפי שחויבה על ידי השופט אורנשטיין.

 

"עד למועד כתיבת שורות אלו", כתב עו"ד ארז לבית המשפט, "החייבת לא פעלה בהתאם להחלטת בית המשפט. החייבת לא הגישה את הדוחות, לא שילמה את חוב הפיגורים ומבירור שערך מול מזכירות בית המשפט, לא הוגשה כל בקשה על ידי החייבת בעניין. בנסיבות העניין יתבקש בית המשפט להואיל וליתן צו מעצר לחייבת".

 

על פי החלטת השופט אורנשטיין, במקרה שאור לא תשלים את העברת הכספים יהיה עליה להתייצב בתחנת משטרה במרחב תל אביב כדי לבצע את המאסר.

 

בנוסף, השופט אורנשטיין הורה לאור להעביר מסמכים שונים אשר דרש ממנה ארז במסגרת ההליך אשר גם אותם היא לא העבירה נכון לשעה זו.

 

 

ענבל אור. לא עמדה בתנאים של אורנשטיין ענבל אור. לא עמדה בתנאים של אורנשטיין צילום: יריב כץ

 

החוב לקופה בגובה 32.5 אלף שקל נצבר לאור לאחר שלא העבירה את התשלום החודשי בסך 5,000 שקל שהורה לה בית המשפט.

 

בשנה האחרונה מנהלת אור הליכי פשיטת רגל במקביל להליכי פירוק של חברות שבראשן היא עמדה. במהלך השנה הזו עלו הרבה טענות ובקשות לביזיון בית משפט על כך שהיא אינה פורעת את חובותיה ולא מקיימת את הסכמיה מול המנהל המיוחד.

 

את המנהל המיוחד מייצגים עוה"ד יואב בן פורת ויואב רז.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x