$
משפט

פרשת הצוללות: פרקליטו של נתניהו, עו"ד דוד שמרון, שוחרר ממעצר בית וטס לחופשה בחו"ל

שמרון, איש סודו של ראש הממשלה, טס לחופשה משפחתית בת שבועיים לארה"ב באישור גורמי האכיפה. המשטרה מייחסת לשמרון עבירות פחותות מהעבירות המיוחסות לאבריאל בר יוסף ולמיקי גנור, החשודים בעבירות שוחד

זוהר שחר לוי 20:2816.07.17
דוד שמרון, פרקליטו של רה"מ בנימין נתניהו, החשוד במעורבות בפרשת הצוללות, טס מיד עם שחרורו ממעצר בית לחופשה משפחתית בת שבועיים לארה"ב באישור גורמי האכיפה.

 

שמרון, פרקליטו של נתניהו ואיש סודו, נעצר בשבוע שעבר ביחד עם מספר מעורבים נוספים בחשד לעבירות שחיתות ושוחד במסגרת חקירת פרשה 3000, פרשת הצוללות.

 

 

 

 

 

עו"ד דוד שמרון עו"ד דוד שמרון צילום: יריב כץ

 

 

בעוד שמעורבים נוספים בפרשה, כמו נציג תאגיד טינקרופ מיקי גנור וסגן ראש המל"ל לשעבר אבריאל בר יוסף שוהים עד עתה במעצר, שאף הוארך פעם נוספת ביום חמישי האחרון, שמרון נשלח למעצר בית על ידי חוקרי להב 433 למשך מספר ימים. בנוסף למעצר הבית הוטלו על שמרון תנאים מגבילים, בהם האיסור ליצור קשר עם מעורבים נוספים בפרשה וכן עם נתניהו עצמו.

 

המשטרה מייחסת לשמרון עבירות פחותות מהעבירות המיוחסות לבר יוסף ולגנור, החשודים בעבירות שוחד, כשככל הנראה חלקו של שמרון קטן יותר בפרשה ממעורבותם.

 

 

אתמול הסתיים מעצר הבית של שמרון והיום הוא כבר המריא לארצות הברית לחופשה משפחתית בת שבועיים. מדובר בחופשה שתוכננה מבעוד מועד ולכן גם קיבלה את אישור המשטרה ליציאתו מהארץ.

 

אלי שקד, יועץ התקשורת של דוד שמרון מסר: ״מעצר הבית הסתיים כבר ביום שישי בבוקר. עו״ד שמרון יצא היום בבוקר לחופשה משפחתית בחו״ל שתוכננה זה מכבר באישור רשויות האכיפה״.

 

עו״ד עמית חדד ממשרד עו״ד יעקב וינרוט המייצג את עו״ד שמרון הבהיר בשבוע שעבר ש״שמרון לא חשוד כלל בעבירות של מתן וקבלת שוחד וכי הוא נחקר בנושאים שוליים בפרשה״.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x