שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

היום: שלב ההוכחות במשפט השכרות של אילן בן־דב

בבית המשפט לתעבורה בתל אביב יפגוש איש העסקים את השוטרים שתפסו אותו לטענתם נוהג תחת השפעת אלכוהול לפני שנה, ואלו יספרו לשופט את גרסתם למה שאירע באותו הלילה

זוהר שחר לוי 08:1227.06.17

שלב ההוכחות במשפטו של איש העסקים אילן בן־דב, שלטענת המשטרה נתפס נוהג תחת השפעת אלכוהול, יחל הבוקר בפני השופט דן סעדון. בבית המשפט לתעבורה בתל אביב יפגוש איש העסקים את השוטרים שתפסו אותו לפני שנה, ואלו יספרו לשופט את גרסתם למה שאירע באותו הלילה.

 

בן־דב נתפס ביוני 2016 על ידי שוטרי אגף התנועה, שביקשו לבצע לו בדיקת שכרות. המקרה אירע במהלך סוף השבוע, אז המשטרה מבצעת בדיקות לאיתור נהגים שיכורים. בן־דב עבר ליד המחסום המשטרתי שהוצב באזור נמל תל אביב והתבקש לעבור בדיקת ינשוף. אולם, לטענת המשטרה, בן־דב סירב ואף אמר לשוטרים: "אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק, אבל תדעו". ימים ספורים לאחר מכן הגישה נגדו המשטרה כתב אישום.

 

מנגד טוען בן־דב, המיוצג על ידי עוה"ד עופר חורש ואילון אורון, כי הוא לא סירב לתת בדיקת נשיפה ואף נשף למכשיר הינשוף שלוש פעמים. "כשמסר לו המפעיל כי הנשיפה לא מספיק טובה", נכתב לבית המשפט, "הסביר בן־דב כי הוא סובל ממחלת ריאות ומבקש שתינתן לו הזדמנות נוספת לנשוף ואף שייקחו אותו לבצע בדיקת דם, אך השוטרים סירבו לכל בקשותיו".

 

 

אילן בן דב. הסביר כי הוא סובל ממחלת ריאות אילן בן דב. הסביר כי הוא סובל ממחלת ריאות צילום: אוראל כהן

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x