• תפריט
אפליקציות

ווטסאפ תאפשר לכם להחזיר הודעה ששלחתם בטעות

משתמשי אפליקציית הצ'ט הפופולרית יוכלו להתחיל לאחזר הודעות מהגרסאות הבאות שלה - כשיהיו להם חמש דקות להתחרט, כל עוד לא נקראה ההודעה. בנוסף, תכלול הגרסה הבאה של ווטסאפ פילטרים לתמונות בסגנון אינסטגרם

רפאל קאהאן 10:3218.06.17

חידוש שימושי ומרענן צפוי להגיע לווטסאפ בקרוב: ניתוח של קוד גרסת הבטא של אפליקציית הצ'ט הפופולרית מראה שהיא צפויה לזכות ביכולת לאחזר הודעות שנשלחו עד 5 דקות מרגע שליחתן. התכונה תאפשר לאחזר את כל ההודעות ולא משנה מה שלחתם - טקסט, גיף, תמונה או הודעה קולית. לפי האקונומיק טיימס, את הניתוח ביצעו מפתחים מ-WABetaInfo, קהילת מתכנתים שחוקרת רכיבי קוד בווטסאפ.

מדובר בתכונה שקיימת כבר עידן ועידנים באאוטלוק של מיקרוסופט וזמן מה גם בג'ימייל - ומונעת את המבוכה של שליחת הודעה לנמען הלא נכון או הפצת תוכן שלא היה אמור להישלח. התכונה החדשה צפויה להופיע בגרסה 2.17.30 של האפליקציה. 

ווטסאפ באייפון ווטסאפ באייפון

 

במסגרת אותו עדכון, יבוצעו שיפורים בממשק האפליקציה עבור משתמשי האייפון, שיוכלו לענות להודעות ישר ממסך ההתראות ע"י סווייפ ימינה על ההודעה. הגרסה הבאה תעשיר את יכולות יישום המצלמה המובנה בווטסאפ: הוא יקבל פילטרים שדומים למדי לחלק ממה שמוצע באינסטגרם. ניתן יהיה להוסיף אותם לכל סוג של תמונה, GIF או סרטון.

 

את הפילטרים ניתן גם להוסיף למדיה שכבר צולמה בגלריה; תוכלו לבחור בינתיים בין חמישה פילטרים כדוגמת פופ, שחור לבן, קול, כרום וסרט. ווטסאפ לא הציגה תכונות חדשות כבר זמן מה - מאז הכישלון היחסי של תכונת סטוריז שלה שלא ממש המריאה. נקווה שבמקום להעתיק תכונות שאף אחד לא ביקש, המפתחים ינסו להציע לנו שדרוגים שימושיים נוספים כדוגמת יכולת אחזור ההודעות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x