$
משפט

שני הנאמנים שמונו לרשת גלובוס מקס קשורים אליה

גיל אורן הוא ממשרד יגאל ארנון, המייצג את הנושה המרכזי פסגות; אלונה בומגרטן היא ממשרד נשיץ ברנדס, המייצג את גלובוס

ענת רואה 06:5618.06.17

שני הנאמנים שמונו לרשת בתי הקולנוע גלובוס — עו"ד גיל אורן ועו"ד אלונה בומגרטן — קשורים אליה בדרך כלשהי, כך עולה מבדיקת "כלכליסט". בומגרטן שותפה במשרד נשיץ ברנדס אמיר, שמייצג כבר כמה חודשים את גלובוס, ועו"ד אורן שותף במשרד יגאל ארנון, המייצג את פסגות, הנושה הגדול של גלובוס. ל"כלכליסט" נודע כי אורן היה מעורב בהסדר החוב הקודם בין פסגות לגלובוס.

בעת שנאמן מתמנה בהקפאת הליכים, עליו לחתום על תצהיר ניגוד עניינים ובו עליו לדווח על "קיום זיקה לחברה, לבעל עניין בחברה או לנושה מהותי". בומגרטן כתבה בתצהירה כי משרדה מייצג את גלובוס, אך לא היא אישית, כפי שאכן המצב בפועל. בתצהירו של עו"ד אורן הוא ציין שאין לו זיקה בחברות ו"אין לי כל קשר קודם אליהן", וכתב כי משרדו יגאל ארנון והוא עצמו מייצגים את פסגות. בתצהירו לא נכתב שהוא עצמו, במסגרת ייצוג פסגות, טיפל באופן אישי בהסכמים בין פסגות לגלובוס.

עו"ד גיל אורן עו"ד גיל אורן צילום: עמית שעל

 

ממשרד יגאל ארנון נמסר: "הטענה בכתבה בטעות יסודה. פסגות מינה את עו"ד אורן לבעל תפקיד לפי סמכותו כנושה הרשאי לקבוע את זהות בעל התפקיד. השופט אישר את המינוי". מפסגות נמסר: "מדובר באיש המתאים ביותר לתפקיד עבור כלל הנושים בשל היכרותו עם החברה ומצבה". עו"ד אורן מסר: "לא ייצגתי את גלובוס ולא הייתי קשור בה. המשרד ואנוכי מייצגים את פסגות, וההיכרות עם החברה לא נראית לי דבר שלילי או דבר שעשוי להטריד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x