שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
תיירות

החל מהחודש הבא: יבוטל טרקלין העסקים לנוסעי חברות התעופה UP וסאן דור

על פי הודעת אל על, החל מ-19 ביוני לא יוכלו לקוחות חברות התעופה UP וסאן דור להיכנס לטרקלין העסקים "המלך דוד", זאת מאר שטיסות הלואו קוסט עברו מאז תחילת מאי לטרמינל 1, ואילו הטיסות הבינלאומית של החברות הגדולות נותרו בטרמינל 3

תומר הדר 19:3521.05.17

לקוחות חברות התעופה UP וסאן דור, מותגי הLOW COST והשכר של אל על לא יוכלו יותר להיכנס לטרקלין העסקים וליהנות ממגוון המטעמים וסידורי הבידוק - אלא יצטרכו להסתפק בקפה ומאפה, כך עולה מתוכנו של דיוור מיוחד של אל על שנשלח ללקוחות בכירים של החברה.

 

על פי נהלי אל על, לקוחות הטסים במטוסי אל על במחלקת העסקים והמחלקה הראשונה רשאים להשתמש בשירותי טרקלין המלך דוד המפואר המצוי בטרמינל 3. חברת הלואו קוסט UP אומנם אינה מפעילה מחלקת עסקים – אך לקוחות בעלי כרטיסי נוסע מתמיד בכירים במעמד זהב, פלטינה וטופ פלטינה זכאים להשתמש בטרקלין העסקים. סאן דור גם מפעילה בטיסות מסוימות מחלקת עסקים (המקנה כניסה לטרקלין) וגם מאפשרת כניסה לטרקלין העסקים ללקוחות במעמדים הבכירים של כרטיסי הנוסע המתמיד.

 

חברת התעופה UP חברת התעופה UP צילום: סיון פרג'

 

עם זאת, על פי הודעת אל על, החל מ-19.6 לא יוכלו לקוחות של סאן דולר ולקוחות של UP להיכנס יותר לטרקלין העסקים "המלך דוד" ובמקום לצפות בשידורי טלויזיה, ליהנות ממגוון עיתונים, כורסאות ומספר מנות – יסתפקו בשובר לקפה ומאפה בסניף ארומה.

 

מבדיקת "כלכליסט" עולה ש"שנמוך" ללקוחות UP וסאן דור נובע ממהלך שביצעה רשות שדות התעופה, במסגרתו טיסות הLOW COST עברו לטרמינל 1 החל מתחילת החודש הנוכחי ואילו הטיסות הבינלאומיות של החברות הגדולות שאינן LOW COST נותרו בטרמינל 3. גם בעבר המריאו טיסות שכר מטרמינל 1 (עד לפני כשנה, אז נסגר הטרמינל לשיפוצים ונפתח החודש) אלא שאז יכלו הטסים מטרמינל 1 ליהנות מהסעה לטרמינל 3 לצורך קניות. כעת, מסבירים גורמים ברשות שדות התעופה, אין צורך בהסעות בין הטרמינלים לצורך קניות מכיוון שבטרמינל 1 פעילים מתקני דיוטי פרי, מה שבעצם מבטל את הצורך בהסעה שתגיע גם לטרקלין המלך דוד.

 

מאל על נמסר כי החל מתאריך 19.6 יבוצעו כל טיסות הלואו קוסט בטרמינל 1 במתכונת חדשה במסגרתה יטופלו נוסעי כל החברות אך ורק בטרמינל 1 החל משלב הצ'ק אין והבידוק הבטחוני ועד ביקורת הדרכונים והעלייה למטוס.

 

לפיכך, נוסעי up וסאן דור הממריאים מטרמינל 1 , לא יגיעו כלל לטרמינל 3 ולכן לא תתאפשר הכניסה לטרקלין.

 

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x