$
רכב

בנטלי מציגה: רכב השטח למי שיש לו הכל, עם מקום לעוף דורס בתא המטען

חברת רכבי היוקרה משחררת את דגם ה"בנטיאגה פלקונר" המיועד לחובבי גידול בזים למטרות ציד - ספורט הפופולארי במיוחד במדינות המפרץ הפרסי

תומר הדר 12:4921.05.17

בנטלי, שכבר מזמן הבינה היטב היכן מתרכזים עיקר לקוחותיה בעלי הממון מציגה גרסה מיוחדת של רכב הכביש שטח שלה - הבנטיאגה פלקונר, המיועדת לבעלי תחביב ספציפי במיוחד: גידול בזים למטרת ציד.

 

הבנטיאגה פלקונר, שמיועדת במיוחד לחובבי הספורט הפופולארי במפרץ הפרסי מצוידת בכל מה שצריך, כנראה, כדי להגיע עם הבז אל אזור הציד בניחותא.

 

כך לדוגמה, בניגוד לבנטיאגה רגילה, שמצוידת בתא מטען גדול במיוחד, הבנטיאגה פלקונר מצוידת במתקן עמידה מיוחד, בעבות יד, המיועד לשמש את הבז כאשר הוא נח. תחת מתקן העמידה מותקנת תיבת אביזרים גדולת מימדים הכוללת כיסויי עיניים בצבעים שונים (עבור הבז, לא עבור הנהג), מנשא מיוחד לכפפת האימונים ומגשים קטנים המיועדים לחטיפים ופרסים עבור הבז המצטיין.

 

בפנים, הבנטיאגה פלקונר מצוידת בפנים המורכב מ-430 חלקי עץ – במטרה לדמות אווירה מדברית בתוך הבנטלי, בעודה נוסעת כמובן במדבר.

 

בנטיאגה פלקונר. מצוידת בכל מה שצריך כדי להגיע עם הבז לאזור הציד בנטיאגה פלקונר. מצוידת בכל מה שצריך כדי להגיע עם הבז לאזור הציד

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x