שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אקדמיה

לראשונה בישראל: תואר במדעי האינטרנט

תוכנית הלימודים, שיזמה האוניברסיטה העברית, תצא לדרך עם פתיחת שנת הלימודים הבאה. היא תשלב רכישת ידע טכנולוגי, אנליטי, חברתי, כלכלי, משפטי ואתי

ספי קרופסקי 08:5504.05.17

המועצה להשכלה גבוהה (מל"ג) אישרה בחודש שעבר תואר ראשון מסוגו בישראל במדעי האינטרנט, או בשמו האקדמי — "מדעי החברה בעולם טכנולוגי".

 

תוכנית הלימודים, שיזמה האוניברסיטה העברית, תצא לדרך עם פתיחת שנת הלימודים הבאה. היא תשלב רכישת ידע טכנולוגי, אנליטי, חברתי, כלכלי, משפטי ואתי. מוסדות אקדמיים נוספים פנו למל"ג בבקשה לפתוח מסלולי לימוד דומים.

 

עד היום תחום האינטרנט נלמד במסגרת מסלולי לימודים אחרים, בייחוד בתקשורת, ולא כתחום אקדמי נפרד. כעת, תוכנית הלימודים תשלב גם התנסות מעשית של הסטודנטים על ידי קורסי יזמות, בניית אסטרטגיות עסקיות ופיתוח תוכניות אופרטיביות להקמת עסק.

 

התוכנית היא חלק ממגמת המל"ג להגדיל את היקף ההכשרה האקדמית לתואר ראשון במקצועות ההייטק. יו"ר הוועדה לתכנון ותקצוב במל"ג פרופ' יפה זילברשץ הסבירה כי "התמורות והפיתוחים הטכנולוגיים מחייבים גם את המל"ג לעשות את ההתאמות הנדרשות ולהכשיר בוגרים מצטיינים בעלי כישורים המותאמים לדרישות המשתנות בתעשיית ההייטק בפרט". רכזת התוכנית בעברית פרופ' לימור שיפמן הוסיפה כי התוכנית "תעניק לבוגריה נקודת מבט רחבה על שוק מתפתח וכלים להפוך למובילי הטכנולוגיות של המחר".

 

 

כלכליסט באייפד - חוויה אינטראקטיבית שעוד לא נראתה בישראל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x