$
משפט

מתמחה שנכשלה בבחינות לשכת עורכי הדין: "להרוג את אפי נוה"

לשכת עורכי הדין הגישה תלונה במשטרה לאחר שמתמחה ממכללת שערי משפט שכנראה נכשלה בבחינה שהתקיימה ביום חמישי, קראה לפגוע פיסית בראש הלשכה, עו"ד אפי נוה

ענת רואה 16:1830.04.17

לשכת עורכי הדין והעומד בראשה, עו"ד אפי נוה, הגישו לפני זמן קצר תלונה במשטרה נגד מתמחה שכלל הנראה נכשלה במבחני ההסמכה של הלשכה שהתקיימו ביום חמישי האחרון, וכתוצאה מכך קראה בקבוצה בפייסבוק לפגוע פיסית בעו"ד נוה.

 

הדברים נכתבו בקבוצה בפייסבוק שפועלת תחת השם "זעקת המתמחים והסטודנטים למשפטים". אותה מתמחה שלפי עמוד הפייסבוק שלה היא למדה משפטים במכללת שערי משפט, פרסמה פוסט בקבוצה ובו כתבה: "צריך להרוג את אפי נוה. רק ככה זה יגמר. דורות של נפגעי אפי נוה!!! מה זאת המחלת נפש הזאת?".

 

צילום מתוך עמוד הפייסבוק צילום מתוך עמוד הפייסבוק צילום מסך: facebook

 

בהמשך הוסיפה המתמחה: "את רבין רצחו! פרקליטים רצחו! עורכי דין רצחו! מישהו חסין במדינה הזו ואני לא יודעת?... עד שיבוא איזה משוגע שהמבחן הזה הוציא ממנו כל שפיות אפשרית.. 4 קירות במשך חודשים. ויעשה מעשה... צריך לגמור עליו. לחפש אותו ואת המשפחה שלו. כי בבגץ זה בחיים לא יעבוד לכם עלק השגות".

 

בין היתר, מבדיקת לשכת עורכי הדין עולה שאמה של המתמחה היא קצינה במשטרה.

 

זמן קצר לאחר מכן נמחק הפוסט והמתמחה הוצאה מהקבוצה. אלא שצילום מסך של הדברים כבר הועבר לעו"ד נוה אשר העלה פוסט בפייסבוק ובו כתב כי מדובר בפרופיל אמיתי ובמתמחה שפרטיה אומתו בלשכה. "כבר ראינו בעבר התלהמות ואלימות מילולית מצד מתמחים שלא עברו את הבחינה, אבל במקרה זה מדובר בעליית מדרגה מסוכנת מאד", כתב נוה. הוא ציין כי תלונה תוגש למשטרה והנושא יטופל גם ברמת האתיקה בלשכה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x