$
משפט

יאיר כץ בפוסט: "תע"א מתכוונת לערוך לי שימוע ולהשעות אותי. תהיה מלחמה"

בנו של השר חיים כץ, החשוד במעורבות בפרשת השחיתות בתע"א, כתב כי הוא צפוי להיות מושעה מהחברה ב-19.4. "מכירים את זה שנגמר לכם המעצר בית ואתם מתלבטים לאן לנסוע"?, הוסיף. בין המגיבים לפוסט היה אלי כהן, חשוד מרכזי נוסף בפרשה שכתב: "כל אחד והמזל שלו, לי כנראה אין"!

אסנת ניר 12:4509.04.17

יאיר כץ, בנו של השר חיים כץ, ואשר חשוד במעורכות בפרשת השחיתות בתעשייה האווירית, צפוי להיות מושעה מהחברה ב-19.4, כך עולה מפוסט בפייסבוק שכתב לפני יומיים.

 

 

בעקבות סיום מעצר הבית שבו היה נתון ב-15 הימים האחרונים, העלה כץ פוסט בפייסבוק האישי שלו בו כתב: "מכירים את זה שנגמר לכם המעצר בית ואתם מתלבטים לאן המקום הראשון שבא לכם לנסוע"?

 

בתגובה לאיחולי חג שמח ותגובות של חבריו כ"נקווה שהכל מאחוריך", הגיב כץ: "האמת שאנחנו רק בהתחלה... החברה מתכוונת לערוך לי שימוע ולהשעות אותי . תהיה מלחמה".

 הפוסט של כץ הפוסט של כץ צילום: facebook

 

בין המגיבים לפוסט היה, אלי כהן, חשוד מרכזי נוסף בפרשה שכתב: "כל אחד והמזל שלו, לי כנראה אין"!

 

התעשייה האווירית נמצאת בהליכי השעיה מתקדמים לעובדים החשודים בשחיתות. מספר חשודים כבר הושעו מהחברה וליתר צפוי להתקיים שימוע בשבועיים הקרובים. זאת על פי ההסכם הקיבוצי בתעשייה אווירית, שנכתב לפני למעלה מ-25 שנה, בו נאמר כי להנהלת החברה ישנה זכות להשעות כל עובד שלגביו קיים חשד שביצע עבירה פלילית לכאורה.

יאיר כץ באחד הדיונים בבית המשפט. משמאל: אהוד נוף, יו"ר ועד עובדי התעשייה האווירית יאיר כץ באחד הדיונים בבית המשפט. משמאל: אהוד נוף, יו"ר ועד עובדי התעשייה האווירית צילום: עמית שעל

 

בין העובדים שזומנו לשימוע כץ, יו"ר ועד העובדים אהוד נוף, אלי כהן, דוד פרץ, אילן אטל ורוג'ר אנקווה. חבר הדירקטוריון, אמל אסעד, החשוד גם כן בפרשה, אינו מועסק על ידי תע"א ולכן לגביו לא ננקטו צעדים אלו.

 

כץ חשוד בעבירות של תיווך בשוחד וסחיטה באיומים אותן ביצע במסגרת עבודתו בתעשייה האווירית, ככל הנראה במטרה לגרום לעובדי תע"א להתפקד למפלגת הליכוד. נוף חשוד בעבירות סחיטה באיומים. אלי כהן הוא חבר ועד מטעם סקטור הייצור ובין תפקידיו בוועד הוא אחראי על תזונת העובדים, מפקח על חדרי האוכל וספקי המזון. בין החשדות נגדו: ביצוע עבירות שוחד, הלבנת הון וגניבה. פרץ חשוד אף הוא בסחיטה באיומים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x