$
משפט

המנהל המיוחד לנכסי ענבל אור: לזמן לחקירה את הרופא המנפק לה אישורים

בבקשה שהוגשה לביהמ"ש נכתב כי עו"ד ארז "מטיל ספק רב באישורים הרפואיים שהוצאו ע"י ד"ר מיכאל סוגולוב, שבאמצעותם דוחה אור דיונים בעניינה. באותה תקופת מחלה, פועלת אור נמרצות בתקשורת וערוצים שונים לקידום מכללה חדשה שפתחה"

נעמי צורף 13:1304.04.17
המנהל המיוחד לנכסיה של ענבל אור, עו"ד איתן ארז, מבקש לזמן את הרופא שהנפיק לה אישורים רפואיים לחקירה בבית המשפט.

 

"המנהל המיוחד מטיל ספק רב באישורים הרפואיים שהוצאו לאחרונה לאור על ידי ד"ר מיכאל סוגולוב שבאמצעותם דוחה אור שוב ושוב דיונים בעניינה ונמנעת ממתן תגובה עניינית לבקשות העומדות כנגדה", נכתב בבקשה שהוגשה היום (ג') לבית המשפט המחוזי בתל-אביב. "באותה תקופת מחלה, פועלת אור נמרצות בתקשורת וערוצים שונים לקידום 'מכללה חדשה שפתחה'".

"לא יעלה על הדעת כי החייבת תמשיך לבזות את החלטות בית המשפט הנכבד בהתאם לנוחיותה ולברור מבין ההחלטות את ההחלטות שלדעתה יש לציית להן ואת ההחלטות שיש להתעלם מהן".

ענבל אור בבית המשפט (ארכיון) ענבל אור בבית המשפט (ארכיון) צילום: עמית שעל

 

בתחילת השבוע, הורה נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב השופט איתן אורנשטיין למשטרה לעצור את ענבל אור ולהביאה בפני שופט תוך 24 שעות ממעצרה. זאת, לאחר שאור לא הגיבה לבקשות שהוגשו במסגרת הליך פשיטת הרגל שלה, לא התייצבה לדיון הקודם שנקבע וגם לא לדיון שהתקיים הבוקר.

 

הדיון ממנו נעדרה היה אמור לעסוק בארבע בקשות לבזיון בית משפט. במסגרת הדיון, כונס נכסיה של אור, עו"ד איתן ארז, הגיש בקשה להוציא צו להבאתה וטען כי "ענבל אור ירדה למחתרת וגם בהליכים משפטיים אחרים שמתנהלים נגדה לא מצליחים לבצע לה מסירות. החייבת לא מצייתת לשום צו של בית המשפט".

 

מאז חודש אפריל 2016 נמצאת אור בהליכי פשיטת רגל ופירוק החברות שברשותה. למרות זאת, לאחרונה ביקשה אור לפתוח מכללה לנדל"ן בשם "בית הספר של החיים לנדל"ן", להעביר בה קורס תחת הכותרת "איך לעשות את המיליון הראשון ללא הון עצמי".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x