$
רכב

גם מותג היוקרה בנטלי ייכנס לשוק הרכבים החשמליים

החברה הבריטית תתרחב בנוסף לשוק רכבי השטח הקטנים לאחר שייצרה ב־2016 רכב כביש שטח ראשון. הצליח בעיקר אצל מתעשרים חדשים בסין

תומר הדר 09:3628.02.17

יצרנית מכוניות הספורט הבריטית בנטלי בוחנת כניסה לשני פלחי שוק חדשים: רכבי שטח קטנים ומכוניות חשמליות - כך על פי דיווח החברה באירוע השקה שערכה שלשום בפורטוגל.

בשני המקרים תהיה זו הפעם הראשונה שבה בנטלי האריסטוקרטית "יורדת אל העם" ומייצרת רכב שעונה על דרישות שהתעוררו רק בשנים האחרונות. "אני יכול להבטיח כי בטווח הארוך בנטלי לא תישאר חברה של דגם אחד בלבד בהיצע רכבי הכביש שטח", אמר מנכ"ל בנטלי מוטורס, וולפגאנג דורהיימר. בדבריו התייחס לרכב נוסף, שבנטלי הציגה ב־2016, הבנטיאגה, רכב הכביש שטח הראשון שיצרה החברה אי פעם.

 

אף כי חובבי המותג המורגלים במכוניות ספורט ומכוניות יוקרה ודאי עיקמו את אפם בסלידה עם הופעת הבנטיאגה, המכונית תרמה ללא ספק לעליית מכירות בנטלי דווקא בקרב מתעשרים חדשים בסין, שבעבר לא נהגו לרכוש בנטלי. "בידינו סימנים לכך כי הלקוחות שלנו יקבלו בשמחה רכב כביש שטח קטן של בנטלי", ציין דורהיימר. לעומת זאת, לפי רולף פרך, חבר דירקטוריון בבנטלי, הרכב בעל ההנעה החשמלית יתאים ללקוחות חדשים "ולא למסורתיים".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x