$
משפט

מנהל נכסיה של ענבל אור דורש מקדמת שכר טרחה של 750 אלף שקל

לפי הנטען, שלושה עורכי דין ממשרדו של עו"ד איתן ארז השקיעו עד כה בתיק יותר מ־2,000 שעות עבודה; ובנוסף ארז בעצמו השקיע 500 שעות עבודה, לא כולל מינהלות

ענת רואה 08:1522.02.17
עו"ד איתן ארז, שמכהן כמנהל המיוחד לנכסיה של אשת העסקים ענבל אור, מבקש מבית המשפט המחוזי תל אביב לפסוק לו מקדמת שכר טרחה בסכום של 750 אלף שקל ומע"מ. על פי הדו"ח שצירף ארז לבקשתו, עד כה הצליח לגבות בפעולות שביצע כ־2.5 מיליון שקל לטובת קופת הנושים: לקופת הפירוק של חברת אור סיטי נדלן גבה ארז עד כה 2.12 מיליון שקל, לקופת מרום סיטי נגבו 240 אלף שקל ולקופת פשיטת הרגל של אור נגבו 216 אלף שקל.

עו"ד איתן ארז עו"ד איתן ארז צילום: שאול גולן

 

ארז מונה לתפקיד במרץ 2016 ולבקשת השכר שלו צירף דו"ח של כ־30 עמודים שבו הוא מפרט את פועלו בין היתר במימוש הזכויות של אור בחברות ובפרויקטים שונים, הליכים משפטיים וחקירות. לפי ארז הוא נדרש לעשרות פגישות ושיחות עם המעורבים בתיק וכדי לייעל את העבודה היא חולקה בין חמישה עורכי דין ומתמחה כאשר לכל פרויקט הוקצה עו"ד ספציפי.

 

לפי הנטען, שלושה עורכי דין ממשרדו השקיעו עד כה בתיק יותר מ־2,000 שעות עבודה; ובנוסף ארז בעצמו השקיע 500 שעות עבודה, לא כולל מינהלות.

היקף החובות של ענבל אור והחברות הקשורות בה מסתכם במאות־מיליוני שקלים: ביחס לחברות הוגשו תביעות חוב בסכום של 305 מיליון שקל וביחס לאור באופן אישי הוגשו תביעות חוב בהיקף 79 מיליון שקל. עם זאת הסכומים הסופיים שיוגדרו כחובות צפויים להיות נמוכים יותר מאחר שבדרך כלל תביעות רבות נדחות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x