$
תיירות

צפון קוריאה נפתחת לתייר הישראלי

חברת "תרבותו" מקבוצת אופקים נסיעות ותיירות קיבלה את הזיכיון הבלעדי בישראל להנפקת ויזות תייר רשמיות למדינה הסגורה. באביב הקרוב מתוכננים לצאת 4 טיולים מאורגנים לצפון קוריאה ומנצ'וריה. וכמה עולה התענוג?

תומר הדר 18:1712.02.17

רוצים לנסוע לדיקטטורה? עכשיו זה אפשרי. "תרבותו" מקבוצת אופקים נסיעות ותיירות מודיעה כי קיבלה את הזיכיון הבלעדי בישראל להנפקת ויזות תייר רשמיות לצפון קוריאה. צפון קוריאה נחשבת למדינה סגורה, הנשלטת על ידי קים ג'ונג און, בנו של קים ג'ונג איל.

 

קים ג'ונג און קים ג'ונג און צילום: KCNA REPUBLIC OF KOREA OUT

 

ג'ונג און, כך נדמה, שמח לאיים על המערב ואף ביצע לאחרונה ניסויי טילים בליסטיים, אך כספו של התייר הישראלי ככל הנראה מעניין את השלטון הקוריאני לא פחות.

 

לדברי חיים פרס, מנהל מותג "תרבותו: "צפון קוריאה היא ללא ספק אחת המדינות המסקרנות ביותר בעולם כיום. זוהי מדינה סגורה, מנותקת משאר העולם, כולל משכנותיה, ואשר רב הנסתר על הנגלה אודותיה"."תרבותו" תוציא באביב הקרוב, בחודשים אפריל-מאי 2017, 4 טיולים מאורגנים לצפון קוריאה. מחירו של טיול לצפון קוריאה ומנצ'וריה הנמשך 16 ימים הוא 4,150 דולר. מחיר טיול הנמשך 12 ימים הוא 4,090 דולר ואילו מחיר טיול הנמשך 11 ימים הוא 3,850 דולר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x