שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

השופט אורנשטיין אישר מכירת הנכס של פישמן באזור לקרן ריאליטי

הקרן תרכוש 70% מהנכס הממוקם באזור התעשייה של אזור מידי בנק לאומי - תמורת 105 מיליון שקל. בריאליטי יפעלו לשינוי יעוד הנכס למגורים

אורן פרוינד 16:0902.02.17

נשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב איתן אורנשטיין אישר הבוקר את זכיית קרן ריאליטי במכרז על קרקע ששטחה 37 דונם באזור תעשייה אזור. ריאליטי רוכשת 70% מהזכויות בנכס שהיו בבעלות אליעזר פישמן, והיא תשלם עבורן 105 מיליון שקל.  

את המכירה ניהל בנק לאומי (הנושה המובטח) באמצעות המנהלים המיוחדים עורכי הדין אייל רוזובסקי ורונן מטרי, המרכזים מטעם הבנק  את כינוס הנכסים של אליעזר פישמן. במסגרת העסקה יישאר בנק לאומי עם 30% מהזכויות במגרש.

 

ייעודו הנוכחי של המגרש משמש לתעשייה וכיום פועל בו מפעל אופיס טקסטיל. בכוונת ריאליטי להשביח את הקרקע באופן משמעותי, ולשנותה לייעוד למגורים, במסגרת תכנית מתאר שמקודמת בימים אלה במועצה המקומית אזור. התכנית היא להקים במקום מאות יחידות דיור וכן פרויקט דיור להשכרה, תוך הגדלת זכויות הבניה, זאת לצד מתחם תעסוקה ושטחי מסחר וכן הקצאת שטחים ציבוריים.

 

את קרן ריאליטי ייצגו בעסקה עורכי הדין משה הרדי וחן גינון-כהן ממשרד הרצוג פוקס נאמן.עסקה זו מצטרפת לעסקה נוספת שביצעה הקרן בחודש האחרון במסגרתה רכשה את מתחם בית השקם הישן בפ"ת בתמורה ל 26 מיליון שקל.

 

בקרן ריאליטי שותפים מיקי ורדי, לשעבר ראש רשות מקרקעי ישראל, אסף ורדי, אוהד רוזן ושלמה גוטמן. על משקיעי הקרן נמנים גופים מוסדיים, אוניברסיטאות ומשקיעים פרטיים ישראלים וזרים. 

 

מיקי ורדי יו”ר קרן ריאליטי מיקי ורדי יו”ר קרן ריאליטי צילום: אוראל כהן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x