$
רכב

המכונית היקרה ביותר אי פעם? פרארי GTO 250 צפויה לשבור שיא עולמי

הדגם משנת 1962 נחשב לנחשק ביותר בהיצע דגמי העבר של פרארי, הוא הניב שפע גרסאות, כל אחת שונה משום שיוצרה בעבודת יד. הדגם מוצע למכירה במחיר של 56.8 מיליון דולר

תומר הדר 20:2012.12.16

פרארי 250 GTO מודל 1962 צפויה לשבור שיא עולמי ולהפוך לפרארי היקרה ביותר שנמכרה בעולם, אך לא רק: למעשה, הפרארי המדוברת עשויה גם להיחשב למכונית היקרה ביותר שנמכרה אי פעם בעולם כולו.

 

דגם הפרארי. נחשק במיוחד דגם הפרארי. נחשק במיוחד צילום: talacrest

 

ה-250 GTO נחשבת לדגם נחשק במיוחד בהיצע דגמי העבר של פרארי: ה-250 עצמה הניבה שפע של גרסאות, שכל אחת מהן שונה מאחיותיה גם ברמה הפרטנית מכיוון שה-250 יוצרה בעבודת יד - ולרוב בהתאם לדרישות ספציפיות של לקוחות, שהעדיפו ברובם להשתמש בגרסת ה-GTO (ראשי תיבות של גראן טוריסימו אומולוגטו) במירוצים. ה-GTO המדוברת מוצעת למכירה על ידי TALACREST, בית מכירות ושיפוץ המתמחה במכוניות פרארי קלאסיות, במחיר מכירה משוער של 45 מיליון ליש"ט (56.8 מיליון דולר).

 

הפרארי מבפנים הפרארי מבפנים צילום: talacrest

 

ה-GTO הספציפית המוצעת למכירה בבריטניה היא השנייה שיוצרה בעולם - ונמכרת בצירוף היסטוריה מלאה מן היום בו יוצרה. ה-GTO עצמה יובאה מאיטליה לארה"ב על ידי לואיג'י קינטי, סוכן פרארי מקונטיקט, והתחרתה במספר מירוצים, לפני שאוחסנה והוצגה רק באוספים פרטיים.

 

 צילום: talacrest

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x