$
תיירות

Airbnb מציעה: לילה חלומי באולפני אבי רוד; הטיסה - חינם

הסטודיו בו הקליטו הביטלס את אלבומיהם ייהפך למלון - ללילה אחד בלבד. את פני ארבעת האורחים שיזכו לישון במקום, יקבל המוזיקאי והמפיק מארק רונסון, עם שמפניה

שירות כלכליסט 22:3129.09.16

חולמים לישון באבי רוד? זו ההזדמנות שלכם: Airbnb עורך תחרות שארבעת הזוכים בה יוכלו לשהות לילה באולפן המפורסם בצפון לונדון, שבו הקליטה להקת הביטלס את אלבומיה. הסטודיו, שבו התגלו לא מעט מוזיקאים אגדיים, ייהפך לחדר שינה זמני ללילה אחד - ב-15 באוקטובר.

 

את פני האורחים שיזכו לשהות במקום, יקבל המוזיקאי והמפיק מארק רונסון, עם שמפניה. רונסון יהיה המארח ללילה ויעניק לאורחים סיור במקום עם גישה לכל חלקי הסטודיו.

 

המפיק מארק רונסון בפתח אולפני אבי רוד המפיק מארק רונסון בפתח אולפני אבי רוד צילום: Airbnb

 

כמו כן, יזכו האורחים להזדמנות לנגן על הפסנתר ששימש את הביטלס (שעליו ניכרים סימני צריבה של סיגריות מהעת שבו הקליטה הלהקה את האלבום הלבן) וכן גישה למיקסר הגדול בעולם. מי מבין האורחים שירצה, יוכל גם להקליט שיר בסיועו של רונסון.

 

בעסקה כלולים ארוחת ערב, נשנושים, שתייה ושני לילות באחד מבתי האירוח של Airbnb באזור – לילה לפני ולילה אחרי השהייה באולפן.

 

"נולדתי וגדלתי לא רחוב מאולפני אבי רוד, אחד האולפנים הגדולים בכל הזמנים. במרוצת השנים שבהן עבדתי פה, היכרתי רבים מהמנדסים ושמעתי סיפורים על הקלטת אלבומים אגדיים", אומר רונסון.

 

מארק רונסון מארק רונסון צילום: Airbnb

 

נוסף לביטלס, הקליטו באולפני אבי רוד גם חברי להקת "פינק פלויד" את אלבומם הקלאסי Dark Side of the Moon. הזמרת המנוחה איימי וויינהאוס הקליטה בו את הדואט עם אליל נעוריה טוני בנט, Body & Soul.

 

"אנשים שאינם מוזיקאיים לא יכולים להיכנס לאולפני אבי רוד", אמר מנהל Airbnb לאירופה הצפונית, ג'יימס מק'קלור. "זוהי הזדמנות של פעם בחיים לאוהבי המוזיקה לחצות את המפתן ולהיחשף לאלפי הסיפורים הצפונים בין קירותיו של האולפן".

 

אבי רוד אבי רוד צילום: Airbnb

 

התחרות פתוחה לאנשים מכל העולם, בגילאי 18 ומעלה. Airbnb הבטיחה להטיס את הזוכים ואת אורחיהם על חשבונה. כדי להשתתף בתחרות, יש לבקר בעמוד באינטרנט המוקדש לה, ולציין את שם השיר שהייתם רוצים להיות נוכחים בהקלטתו באולפן המפורסם. ההרשמה היא עד 6 באוקטובר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x