שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הוועידה הכלכלית הלאומית 2016

הוועידה הכלכלית

היום: ארבעה שומרי סף על הבמה בוועידת כלכליסט

היועמ"ש, המפכ"ל, המפקחת על הבנקים והממונה על ההגבלים יופיעו היום בוועידה הכלכלית הלאומית, לצד אנשי עסקים ובכירי המשק

שירות כלכליסט 06:5214.09.16

בכירי המשק וקובעי המדיניות בישראל שיתארחו בוועידה הכלכלית הלאומית של "כלכליסט", בנק לאומי ובשיתוף אקסלנס, היום (יום ד'), יציגו את תמונת המצב של ישראל וידברו על האתגרים וההזדמנויות הניצבים בפני המשק הישראלי.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה לוועידה לחצו כאן

 

הוועידה תעסוק בנושאים הבוערים שעל סדר היום הציבורי ובהם: איך יוצאים מפלונטר הריבית האפסית, כיצד מדביקים פיגור מתמשך בתשתיות, מה יעלה בגורלם של חסכונות הציבור והפנסיה, תקציב סל הבריאות, לאן הולך ההייטק הישראלי ומהן הדרכים לצמצום הפערים הכלכליים בחברה הישראלית.

 

בוועידה ינאמו נושאי המשרה הבכירים ביותר במגזר הציבורי – היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט; הממונה על הגבלים עסקיים עו"ד מיכל הלפרין ומפכ"ל המשטרה רוני אלשיך, וגם מנהלי בתי החולים הדסה והמרכז הרפואי תל אביב (איכילוב) פרופ' זאב רוטשטיין ופרופ' רוני גמזו.

מימין: חדוה בר, מיכל הלפרין, רוני אלשיך ואביחי מנדלבליט מימין: חדוה בר, מיכל הלפרין, רוני אלשיך ואביחי מנדלבליט צילום: עמית שאבי, אלכס קולומויסקי, יאיר שגיא, מוטי קמחי

 

המושב הראשון בוועידה יעסוק בטרנד ההשקעות האלטרנטיביות בסביבת ריבית אפסית ומה צפויות להיות ההשלכות לכך. את המושב יפתחו המפקחת על הבנקים ד"ר חדוה בר, עוזי דנינו, מנכ"ל אקסלנס בית השקעות, וד"ר גיל בפמן, הכלכלן הראשי של בנק לאומי. את מושב התשתיות יפתח השר ישראל כץ שנמצא בעיצומה של סערה פוליטית בעקבות המאבק על עבודות התשתיות ברכבת בשבת.

 

מושב הבריאות יתקיים במעמד השר יעקב ליצמן שהכריז על רפורמות גדולות התחום הבריאות ולאחריו יתקיים דיון שיעסוק בשאלה האם תקציב סל התרופות יספיק להתמודד עם אתגרי הרפואה. אורחים מיוחדים מחו"ל שיופיעו בוועידה הם דניאל לובצקי, שייסד את תאגיד חטיפי האנרגיה KIND, ומי שהיה ממממני תנועת V15. כמו כן יופיע צ'ארלס באטלר, מנכ"ל מרקט טק (קמדן מרקט) בלונדון שידבר על האתגרים של מרכזי מסחר בעידן הסחר האלקטרוני.

 

את מושב ההייטק יפתח קובי ריכטר, יזם סדרתי ומעמודי התווך של ההייטק הישראלי וישתתפו בו בין היתר מייקל אייזנברג, שותף מנהל קרן Aleph ואדי שלו, מייסד ושותף-מנהל, קרן ג'נסיס פרטנרס.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x