$
תיירות

בלי יתושים, זבובים וחול: קמפינג על גג מלון יוקרה בניו יורק

מלון W מציע אירוח באוהל מונגולי בקומה ה-17, עששיות ומדורה הנדלקת בלחיצת כפתור. למי מתאים התענוג וכמה עולה לישון לילה ביורט מפונפן? צפו בתמונות

שירות כלכליסט 10:1516.07.16

מלון W New York פתר את בעיית התושבים המקומיים שרוצים לצאת לקמפינג אבל לא מסוגלים להיפרד מהכרך הסואן או להתמודד עם הקשיים הכרוכים בכך.

 

המלון מציע לאורחיו חבילת "גלאמפינג" (Glam-Camping), סוויטת גלאמפינג לקמפינג אסקטרים. המקום עוצב על-ידי המעצבים Laurel&Wolf וכולל יורט (אוהל מונגולי) על גג המלון, עששיות, מדורה ה"נדלקת" בלחיצת מפסק כך שצליית מרשמלו אינה באה בחשבון.

 

לישון עם נוף מרהיב של העיר לישון עם נוף מרהיב של העיר צילום: Dustin Walker/Laurel & Wolf

 

עם זאת, מיקומה של סוויטת ה"גלאמפינג" בקומה ה-17, מעניק נוף מרהיב של העיר. המלון החל להציע את החוויה מה-13 ביולי, והיא תהיה זמינה עד סוף נובמבר. מומלץ להזמין מקום לפני נובמבר כי חודש זה הפכפך למדי בכל הנוגע למזג האוויר.

 

ישנן חבילות מסוגים שונים – החל מחופשה רומנטית לזוגות טריים, חופשה לקבוצות חברים ועד לחופשות משפחתיות – כי הילדים רוצים אבל ההורים שונאים זבובים, יתושים ולכלוך או שסתם אין להם מושג ירוק כיצד להקים אוהל.

 

המלון החל להציע את החוויה מה-13 ביולי המלון החל להציע את החוויה מה-13 ביולי צילום: Dustin Walker/Laurel & Wolf

 

התעריף ללילה הוא בממוצע 2,000 דולר. אם זה נשמע מופרך, אז האלטרנטיבה היא לארוז את האוטו ולצאת לטבע.

 

מלון W ניו יורק אינו הראשון שמציע לאורחיו לישון מתחת לכוכבים. קדם לו מלון AKA סנטרל פארק בעיר שהציע כבר בשנה שעברה לאורחים ששכרו את סוויטת הפנטהאוז את האפשרות לישון במרפסת הגג בה הונחה מיטה זוגית, אח וטלסקופ משוכלל.

 

2,000 דולר ללילה 2,000 דולר ללילה צילום: Dustin Walker/Laurel & Wolf

 

ישנן חבילות מסוגים שונים – החל מחופשה רומנטית לזוגות טריים, חופשה לקבוצות חברים ועד לחופשות משפחתיות ישנן חבילות מסוגים שונים – החל מחופשה רומנטית לזוגות טריים, חופשה לקבוצות חברים ועד לחופשות משפחתיות צילום: Dustin Walker/Laurel & Wolf
 
מלון AKA סנטרל פארק. הציע כבר בשנה שעברה לאורחים את האפשרות לישון במרפסת הגג בה הונחה מיטה זוגית, אח וטלסקופ משוכלל מלון AKA סנטרל פארק. הציע כבר בשנה שעברה לאורחים את האפשרות לישון במרפסת הגג בה הונחה מיטה זוגית, אח וטלסקופ משוכלל צילום: AKA Central Park

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x