$
רכב

ב.מ.וו הלכה לאינטל? - פולקסווגן חוברת ל-LG

בין שתי החברות נחתם שיתוף פעולה לפיתוח פלטפורמה לרכב קרוס אובר חדש של פולקסווגן, כשפולקסווגן תתרום לה את הידע המכאני ואילו LG תדאג לקדם את מערכות הרכב לאינטרנט של הדברים

תומר הדר 16:3207.07.16

עונת שיתופי הפעולה בענף הרכב העולמי החלה בקול תרועה, עם חתימת ההסכם בשבוע שעבר בין ב.מ.וו לאינטל ומובילאיי. כעת יצרנית רכב נוספת - פולקסווגן. יצרנית הרכב הגרמנית, שגם היא משתפת פעולה עם מובילאיי, הודיעה גם היא על שיתוף פעולה חדש עם ענקית האלקטרוניקה LG הקוריאנית.

 

 

LG. חוברת לייצור מכונית חכמה ומחוברת LG. חוברת לייצור מכונית חכמה ומחוברת צילום: הראל עילם

 

לפי הודעתן המשותפת של צמד החברות, בין LG ופולקסווגן נחתם מזכר הבנות לשיתוף פעולה בין השתיים לפיתוח פלטפורמה לרכב קרוס אובר חדש של פולקסווגן, כשפולקסווגן תתרום לה את הידע המכאני ואילו LG תתרום את הידע הכרוך במידת הקישוריות של הרכב (כלומר יכולת החיבור לאינטרנט). מטרת החיבור, לפי הודעתן המשותפת של החברות, היא "להשתמש בטכנולוגיית הענן החדשנית ביותר כדי להציע לנהגים חיים דיגיטליים עם גישה למאפיינים כגון בית חכם ושירותי מיקום". לדברי ריצ'ארד צ'וי, ראש מרכז הענן של LG, "LG ופולקסווגן משתפות פעולה במטרה לפתח את הדור הבא של רכב מקושר שיציע מידה גבוהה של אינטגרציה למכשירי סלולאר, מערכות חשמליות בבתי הלקוחות וקישוריות גבוהה לאינטרנט".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x