שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

פרסום ראשון

כתב אישום נגד אילן בן דב: "סירב לבדיקת שכרות"

המשטרה הגישה אתמול את כתב האישום נגד איש העסקים לפיו הוא נהג בשכרות, סירב לבדיקה ואף אמר לשוטרים: "אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק". עו"ד עופר חורש המייצג את בן דב: "נוכיח שהוא לא היה שיכור ולא סירב לבדיקה"

זוהר שחר לוי 09:4330.06.16

המשטרה הגישה אתמול (ד') כתב אישום נגד איש העסקים אילן בן דב ולפיו הוא נהג בשכרות וסירב לבדיקה. בא כוחו, עו"ד עופר חורש המייצג את בן דב לצד עו"ד אילון אורון: "אנחנו נוכיח שהוא לא היה שיכור ולא סירב לבדיקה".

 

בן דב עוכב במהלך סוף השבוע שבר באזור נמל תל אביב על ידי שוטרים מאגף התנועה שביקשו לבצע לו בדיקת שכרות. לאחר שסירב לעבור את הבדיקה, כך לטענת המשטרה, הוא אף אמר לשוטרים: "אתם לא יודעים עם מי יש לכם עסק".

 

מיד לאחר מכן נשלל רישיונו של בן דב והוחרמה מכונית המרצדס היוקרתית שברשותו. כעת הוגש נגד בן דב כתב אישום ובו נכתב כי "נהג ברכב בהיותו שיכור, סירב לתת דגימה של אויר ינשוף לפי דרישת שוטר". העבירה המיוחסת לאיש העסקים היא סירוב לבדיקת שכרות ומשפטו יתקיים כבר בשבוע הבא.

 

אילן בן דב. טען שהוא סובל ממחלת ריאות אילן בן דב. טען שהוא סובל ממחלת ריאות צילום: עמית שעל

 

עו"ד עופר חורש, בא כוחו של בן דב עו"ד עופר חורש, בא כוחו של בן דב צילום: עידו איז'ק

עוד בטרם הוגש כתב האישום פנה בן דב לבית המשפט לתעבורה בתל אביב בדרישה שיחזירו לו הן את רישיונו והן את מכונית המרצדס שהוחרמה ממנו. "נטען כי אין בידי המאשימה ראיות לכאורה להרשעתו ולפסילתו של בן דב", נכתב בבקשותיו לבית המשפט.

 

לפי גרסתו של בן דב הוא לא סירב לתת בדיקת נשיפה ואף נשף למכשיר הינשוף 3 פעמים. "כאשר מסר לו המפעיל כי הנשיפה לא מספיק טובה", כך נכתב לבית המשפט, "הסביר בן דב כי הוא סובל ממחלת ריאות והוא מבקש שתינתן לו הזדמנות נוספת לנשוף ואף שייקחו אותו לבצע בדיקת דם, אך השוטרים סירבו לכל בקשותיו".

 

בא כוחו של בן דב, עו"ד עופר חורש מסר: "אילן בן דב לא סירב לתת בדיקת שכרות, כל הדברים יתבררו במהלך המשפט. אנחנו נוכיח שהוא לא היה שיכור ולא סירב לבדיקה. בן דב שיתף פעולה עם המשטרה ואף ניסה לנשוף מספר פעמים אך לא צלח עקב מצב בריאותי".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x